Antalya Temizlik şirketleri , Antalya apartman temizliği , Antalya ofis temizliği


  • Anasayfa
  • Antalya Temizlik şirketleri , Antalya apartman temizliği , Antalya ofis temizliği


İnşaat veya tadilattan çıkmış olan mekanların kalıntılardan arındırılması için profesyonel Antalya Temizlik şirketleri desteğine ihtiyaç vardır. İnşaat ve tadilat temizliği için;

İnşaat kalıntıları toparlanıp atılarak mekan temizliğe hazırlanır.
Döşemeye uygun fırçalama işlemi yapılarak kirler ve kalıntılar çözülür.
Yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makineler kullanılarak temizliğin ilk etabı tamamlanır.
Zeminde kullanılan malzemeye ve diğer döşemelere uygun kaliteli temizlik ürünleri seçilir.
Artıkların ve tozların giderilmesi için temizlik ürünleri ve saf su ile paspaslama yapılarak temizlik gerçekleştirilir.

Zeminde mermer döşeli ise temizleme ve cilalama işlemleri özel olarak yapılmalıdır. Mermer cilalama için özel eğitimle sertifika alınmalıdır. Aşınmış olan mermerlerin cilalanması için birden fazla aşamanın yapılması gerekmektedir. Genel temizlik yapıldıktan sonra, durulama, kurulama ve cilalama aşamasına geçilir.

Mis Kokulu Antalya Apartman Temizliği

Deniz kenarında bulunan kentlerde bulunan binalarda nem ve rutubet yoğun olduğu için Antalya apartman temizliği hizmetlerinde rutin yardım alınmalıdır. Devamlı yapılan temizlik rutubetin oluşturacağı kiri ve görüntüyü yok edecek daha sağlıklı mekanlar oluşmasının sağlayacaktır. Toplu yaşam alanları arasında yer alan apartmanların çok kirlenmeden temizlenmesi evlerin içindeki temizliği de doğrudan etkilemektedir. Bina içi pis olduğunda evin kapısı her açılıp kapandığında pislikler eve girecektir.

Asansör kapılarını herkes tuttuğundan dolayı hijyenik değildir. Hijyenin sağlanması ve oturanların sağlıklarının güvence altına alınabilmesi için kaliteli temizlik ürünleri ile arındırılması şarttır. Bina yöneticisi ile yaptığımız anlaşmaya göre belirlenen gün ve saatlerde, yeterli sayıda personel ile gelerek mükemmel temizliğimizi yaparak hijyenik ortamların kullanımını sakinlerine bırakırız.

Antalya Ofis Temizliği ile Düzenli İş Ortamı Sağlayın

Çalışanların verimliliği Antalya ofis temizliği şirketlerinin sağladığı hizmet ile mümkündür. İnsanın dikkati dağınık, pis mekanlarda iyice dağılır. Çalışan sayısının çok olduğu ofislerde ortam anında dağıldığından personelimiz işlere engel olmayacak şekilde dağınıklığı toplayarak temizliğini yapmaktadır. Günümüzde ofislerin tasarımı farklı yapı malzemeleri ile yapılmaktadır. Yapı malzemelerine uygun kaliteli temizlik ürünleri kullanarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Ofislerde genellikle deri koltuk ve sandalyeler kullanılmaktadır. Deri temizliklerinde buhar makisi kullanmaktayız. Ofiste bulunan her mekan ve alan için uygun makineler kullanmaktayız. İşyeri sahibi ile yaptığımız anlaşmaya göre hizmetimizi, günlük, haftalık veya aylık olarak planlamaktayız.

www.antalyaartitemizlik.com

Antalya Temizlik şirketleri , Antalya apartman temizliği , Antalya ofis temizliği ile Benzer Yazılar:

4 Nisan 2019 Saat : 9:50
  Genel

Antalya Temizlik şirketleri , Antalya apartman temizliği , Antalya ofis temizliği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari