aşk büyüsü, gideni geri getirme , büyü bozma


  • Anasayfa
  • aşk büyüsü, gideni geri getirme , büyü bozma

Arkadaşlar merhaba,

İnternetde gezinirken, kendimi burada buldum. Bende bir kaç satır yazmak istedim.
Her işi ehline bırakmak gerekir. Benim tavsiyem, Medyum Nuh hocadır. İşinin ehli ve ilgilidir. Durumunuz ile ilgili, önce Ücretsiz Bakım yapıyor. Ardından size bakım sonucunu açıklıyor.
Yapılması gereken en uygun çalışmayı size tavsiye ediyor. Onay verirseniz çalışmanızı yapıyor. Lafı evelemeden, gevelemeden olacak işiniz varsa olur diyor. İsteğiniz olmayacak bir şeyse zaten kabul etmiyor.
Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirme, Giden Sevgili veya Eşin Geri Gelmesi, Kısmet ve Baht Açma, Depresyon, Cin Musallatı, Kayıplarınızı Bulmak ve pek çok konuda size yardımcı oluyor.
Size demiyor ki, sana şunu yollayacağım. Bunu oku, bunu yak. Çarpılmanız an meselesi. O kadar kolay mı bir şeyleri okuyup yakmak. O zaman herkes hoca olurdu değil mi? Siz kaç kişinin bu tarz konularda derdine derman olmak için, karşınızda ki kişinin hiç bilmediği arapça bir yazıyı ona verip, yak dediniz? büyü bozma
2010 yılında benimde bir derdim vardı. Hemen hemen bir sürü kendini hoca diye tanıtan kişi ile konuştum. Pek çok hoca çalışmayı yapar yollarım sana diyor. Vefk hazırlayıp gönderecekmiş. ( Ya sonra? Sonrası hocanın sorumluluğunda değilmiş. ) Sen kendine düşeni yaparsın diyor. Ama yapılması gereken işi ya tam aktaramıyor ya da insanlar hatalı yapıyor. ( Ben latin harfi okumayı öğrendim. Nereden bileyim Arapça alfabeyi, yazdıkları çizdikleri şekilleri. Latin harfi ile ounuşu göndermek, o sesin o harfin tam çıkması anlamına gelmiyor ki. ) Veya diğer alternatif kandırılmış oluyoruz. Telefonları açmıyorlar. Sonuçta umutlar, giden zaman ve para ile baş başa kalıyoruz. Hüsran ve başarısızlık bizlere kalıyor. Sonra sil baştan. Yeniden başka bir hoca bulabilmek için, eş dost kim varsa sorup soruşturup, internete bakıp araştırma yapıyoruz. Saatler hatta günler süren araştırma oluyor bu sefer ki. Çünkü atalarımızın dediği gibi “Sütten ağzı yanan, Yoğurdu üfleyerek yiyor.” Üstüne üstlük, neredeyse cebimizde ki paranın hepsini kaptırmış oluyoruz.

Medyum Nuh Hoca yapılması gereken tüm işlemleri kendisi yapıyor. İşlemi siz yapabilecek olsanız, hoca siz olurdunuz. Hoca aramazdınız. Aklınızı kullanın.
2010 yılında işlem yaptırdım. Hatta 9 arkadaşım içinde tavsiye ettim. Sadece bir tanesi neredeyse imkansızı istemiş. Onun işlemini kabul etmedi ve yapmadı. 8 arkadaşımın işlemleri tamamlandı ve sonuçlarını aldılar.
Sizde internet üzerinden hoca aradıysanız mutlaka görmüşsünüzdür. Milyon tane hoca sitesi var internet’de. İnternet üzerinde yorum siteleri var. Onlara girip bakıyor ve sadece gülüyorum. Sadece bir hocadan veya iki hocadan bahsedilen bir yorum sitesi ne kadar objektif olabilir ki? Düpedüz kandırmaca. Belli ki kasıtlı olarak hazırlanmış siteler bunlar. Yaptıkları bir sitenin, aranan kelimede ilk sayfada çıkabilmesi için oluşturmuşlar. Yani bir nevi insanları kandırmak ve aldatmak için hazırlanmışlar. Çok komik geliyor bana. Bakın yorumda diyorlar ki; “Ne olur falanca hocanın telefon numarasını bana verin.” Arkadaşım, sitenin tepesinde ve her 5 yorumdan sonra adamın adı ve telefon numarası DANA gibi kocaman yazıyor. Kim gidip de öyle bir şey yazabilir? Ya insanın gerçekten kör olması, ya da canı sıkıldığı için fantezi olsun diye yazıyor olması lazım.
Allah(C.C) akıl vermiş insan oğluna. Kuran-ı Kerim de, kaç ayette yazıyor. “Hiç mi aklınızı kullanmazsınız” diye. İnsan biraz aklını kullanır ama değil mi? Hayır çok ilginç. Aynı sayfada 30 yorum var. 4 kişi 3’er sefer numara istemiş. Biz toplum olarak bu kadar kandırılmaya müsaitmiyiz? Cebimizde ki para fazla mı geliyor bize? Körmüyüz bu kadar arkadaşlar? Sayfa başında ve 5 yorumdan sonra numarayı yazmışlar işte. Komik bunlar. Gülüyorum ağlanacak halimize ve Allah(C.C.)’a havale ediyorum onları. Paranın kölesi olmuşuz. Birilerimizin umudu, birilerinin cebini dolduruyor. Paranız fazla geliyor ve dağıtacak yer arıyorsanız, bana yollayın. Delimisiniz siz arkadaşım, nasıl kandırılıyorsunuz bu kadar kolay.
Yazık bu adamlara, yazık bu topluma. Her yerden kandırılıyoruz. Ama aklımızı kullanmaya iş gelip çattığında, hiç aklımızı kullanmıyoruz.
İşinin gerçekten ehli birisine ihtiyaç duyuyorsanız, gerçekten güvenebileceğiniz bir hoca lazımsa, yapmanız gereken sadece http://medyumnuh.com sitesine girerek, telefon numarasından kendisine ulaşmanız. Bundan sonrası derdinizi doğru bir şekilde anlatarak, karşılıklı yol haritanızı çıkartmaya kalıyor. Telefonu gece-gündüz açık. Niye aradın demedi bu güne kadar bana ve arkadaşlarıma. Gece 10 da çok aramışımdır onu.
Benden bu kadar. Gerisi sizlere kalmış. İster A hocasını arayın ister B hocasını. Beni ilgilendirmez. Rabbim kimseye dert verip derman aratmasın. Dermansız dertlerin çözümü için ömrümüzü tüketmeyelim.
Belki iki satırı geçti ama, yapacak bir şey yok, hakkınızı helal eder, beni de idare ederseniz memnun kalırım.
Aklınızı kullanın. Kalın sağlıcakla.

Aşk Büyüsü

aşk büyüsü, gideni geri getirme , büyü bozma ile Benzer Yazılar:

22 Ağustos 2017 Saat : 9:22
  Genel

aşk büyüsü, gideni geri getirme , büyü bozma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari