baskılı tişört , Polo yaka tişört , firma logolu tişört


  • Anasayfa
  • baskılı tişört , Polo yaka tişört , firma logolu tişört


ismarketim.com bir çok ürün grubunu bünyesinde bulundurmaktadır . İş Kıyafetleri konusunda çeşitli kategoriler altında faaliyet göstermektedir. Teknik İş Elbiseleri kategorisinde iş pantolonları, iş ceketleri, bahçe tulumları, polo yaka, v yaka ve sıfır yaka t-shirtler üretmektedir. Aynı zamanda baskılı tişört ve baskısız iş elbisesi üreten ismarketim.com ürünlerini gereken zaman da müşterilerine teslim etmektedir. ismarketim.com otel ve restaurant kıyafetlerinin de üretimini yapmaktadır . Aşçı ceketleri, aşçı pantolonları gibi bir çok üreten firmamız boyundan askılı ve belden bağlamalı garson önlüklerinin de üretimini ve satışını yapmaktadır . Hastane ve klinik üniformalarında da hemşire ve doktor elbiseleri bir çok modelde en uygun fiyatlar ile üretilip tarafınıza sunulmaktadır . İş Tulumları da üreten firmamız boydan ve askılı iş tulumlarında farklı ürün modelleri ile farklılık yaratmaktadır.

Polo yaka tişörtler genelde lakost ismi ile adlandırılır. Tişört kategorisinde bir çok model çeşidi ile hizmet vermekteyiz. Firma baskılı ve nakışlı lakost tişörtler özellikle cafeterya tişörtleri, restorant tişörtleri, fabrika tişörtleri, 112 acil tişörtleri, otel ve pansiyon tişörtleri gibi farklı kategorilerde değerlendirilebilir. Baskılı tişörtler firmaların logoları üzerinden yürütülmektedir. Sol göğüs ve sırt baskılı üretilen polo yaka tişörtler aynı zamanda kol kısımlarına da eklenmektedir.

Nakışlı Lacost tişörlerde yine Firma logolu tişört Baskılı polo tişörtler gibi üretimini yaptığımız ürünlerden dir. Nakış işlemleri tişörtler daha kalıcı ve uzun süre aynı şıklığı veren ürünlerdir.

http://ismarketim.com

baskılı tişört , Polo yaka tişört , firma logolu tişört ile Benzer Yazılar:

2 Haziran 2017 Saat : 3:22
  Genel

baskılı tişört , Polo yaka tişört , firma logolu tişört Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari