bulgaristan vize, bulgaristan konsolosluğu, vize merkezi


  • Anasayfa
  • bulgaristan vize, bulgaristan konsolosluğu, vize merkezi

Bulgaristan Vizesi

Komşu ülke Bulgaristan’a gezi için gidecekseniz turistik Bulgaristan vize ile kolaylıkla gidip gelmeniz mümkündür. 90 günden az olan seyahatleriniz için kısa süreli vize almak yeterli olacaktır. Belgeleriniz tamsa bir hafta içinde vizeniz çıkacaktır. Bu vize akraba ziyareti ya da iş seyahatleri için verilmemektedir. Bu yüzden başvuru esnasında kalacağınız otele ait rezervasyon belgesini sunmanız gerekir.

İş seyahatleri için Bulgaristan’ a gidecekseniz, yine 90 günden az geziniz için ticari vize alabilirsiniz. Bulgaristan ticari vizesinde istenen belgeler daha kapsamlı olacaktır.

Vize Başvurusu

Vize başvurunuzu ikamet ettiğiniz ilin bağlı olduğu konsolosluktan yapmalısınız. Bulgaristan konsolosluğu da yalnızca kendi görev alanı içindeki illerde başvuruları kabul etmektedir. başvuru yapmadan önce mutlaka randevu almalısınız.

Bulgaristan konsolosluğu 2015 yılından beri vize başvurularını akredite kurumlar aracılığıyla almaktadır. Konsolosluk parmak izi uygulamasına geçmediği için vize merkezi olarak faaliyet gösteren bu kurumlar sizin adınıza işlemleri gerçekleştirecektir. Belgeleriniz tam ve eksiksiz olduğu takdirde şahsi başvuru gerekmeksizin, kargo yoluyla başvuru kolayca yapılabilmektedir.

www.bulgaristanvizeservisi.com

bulgaristan vize, bulgaristan konsolosluğu, vize merkezi ile Benzer Yazılar:

26 Ocak 2018 Saat : 12:04
  Genel

bulgaristan vize, bulgaristan konsolosluğu, vize merkezi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari