burun estetiği , implant , zirkonyum kaplama


Estetik Kapsamında Burun ve Diş Uygulamaları

İnsanların tarih boyunca en büyük içgüdülerinden bir tanesi estetik görünme duygusudur ve bu noktada tıbbi gelişmeler farklı yaklaşım ve tedavi yöntemleriyle zirkonyum kaplama gibi oldukça doğal ve estetik görünüme olanak sağlayan yöntemlere yol açmaktadır.

Işık geçirgenliği sağlaması özelliğiyle kişinin doğal dişleriyle oldukça estetik ve doğal bir uyum sağlayan zirkonyum kaplama aynı zamanda diş etlerinde çekilme ve renk değişimine neden olmamaktadır. Oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra metal alerjisi olanlarda reaksiyona sebep olmamaktadır.

Diş İmplantı

Genellikle vida şeklinde uygulanan, kişinin herhangi bir neden sonucu eksik olan dişlerinin hem işlevsellik kazandırmak hem de estetik görünüşünü yeniden kazandırmak adına yapılan yapay diş köküne implant adı verilmektedir.

Ana maddesi titanyum ve alaşımları olan implant, oldukça dayanıklı ve ağız içerisindeki salgılardan etkilenmeyen bir yapıdadır.

Burun Estetiği

Özellikle son zamanlarda talebin oldukça yüksek olduğu açık ve kapalı yöntemle yapılabilen burun estetiği noktasında oldukça teknikler geliştirilmiş bulunmaktadır. Gelişen teknikler sayesinde, kişinin herhangi bir yara izi kalmadan burun estetiği sahibi olması sağlanmaktadır.

www.dorahospital.com

burun estetiği , implant , zirkonyum kaplama ile Benzer Yazılar:

10 Eylül 2017 Saat : 8:11
  Genel

burun estetiği , implant , zirkonyum kaplama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari