çanak batak oyna, online batak oyunu, batak nasıl oynanır


  • Anasayfa
  • çanak batak oyna, online batak oyunu, batak nasıl oynanır

Batak Oyununu Hiç Böyle Görmediniz! Yeni Nesil Batak Oyunu Matgame’in Hazırladığı Çanak Batak İle Sizlerle!

Tüm kart oyunu sevenlerin severek oynadıkları klasik batak oyunu, Matgame firması tarafından yenilenerek “Çanak Batak” adı ile piyasaya giriş yaptı. Oyunun piyasaya sürülmesinin hemen ardından Çanak Batak, kağıt hızlı bir şekilde Batak oyunu sevenlerin ilgisini çekti ve oyun listelerine hızlı bir giriş yaptı.

Matgame tarafından tasarlanan ve oyuna yeni ilave edilen birçok özellik ile donatılan Batak oyunu daha gerçekçi bir ortamda oyun oynama zevkini kullanıcılarına yaşatıyor. 3D grafikler ve efektler ile zenginleştirilen oyun gerçeklik algısını arttırıyor. Aynı masada arkadaşlarınızla Batak oyunu oynuyormuşsunuz algısını yaratan grafikler ve yapay zeka ile yeni nesil bir oyun haline dönüşen batak aynı zamanda batak nasıl oynanır seçeneği ile geliyor. Çanak Batak oyununun özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde oyun daha oynanabilir hale getirilmiş. iOS ve Android cihazlarınızla, dizüstü ve masaüstü bilgisayarınızla oynayabileceğiniz oyun tamamen ücretsiz olarak uygulama üzerinden indirilebiliyor. Koz Maça, İhale Batak, Eşli İhale Batak olarak üç şekilde oynayabileceğiniz Çanak Batak, şimdiden 10.000’in üzerinde aktif oyuncuya sahiptir.

Rekabet ortamının daha fazla arttırıldığı online batak oyunu oyunu içerisinde strateji geliştirmek isteyenler için haftalık ve aylık liderlik tabloları yer alıyor. Bu sayede rakiplerinizin durumunu görebiliyor ve oyun stratejileri geliştirebiliyorsunuz. Batak oyununu sadece arkadaşları ile oynamak isteyenler de Çanak Batak’ta düşünülmüş. Eğer oyunu sadece arkadaşlarınız ile oynamak istiyorsanız Özel masa seçeneği ile arkadaşlarınızla oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Batak oyunu mobil cihazlara da uygulama üzerinden artık Çanak Batak adı ile yüklenebildiği için istediğiniz her ortamda ve anda batak oyununu oynayabiliyorsunuz. Facebook üzerinden de oynanan bu Batak oyunu, sizi sosyal ağlarınızdan uzaklaştırmıyor hatta oyun sayesinde yeni arkadaşlar kazanmanızı sağlıyor. Eğer oyunda VIP üyelik seçeneğini kullanmak isterseniz bu seçenek ile daha fazla özelliğe erişebiliyorsunuz. VIP üyelik seçeneğiyle arkadaşlarınızı, rakiplerinizi değerlendirmeniz istatistiksel pano ile daha kolaylaşıyor ve rekabet daha artıyor. VIP arma, arkadaşlık, oyun davetiyelerini yönetme, yancı olabilme ve özel masa açabilme gibi birçok özelliğin de geldiği VIP üyelik seçeneği size bu oyununun tüm kapılarını ardına kadar açıyor.

Online batak oyna seçeneğini seç ve hemen Çanak Batak oyna!

canakbatakoyna.com

çanak batak oyna, online batak oyunu, batak nasıl oynanır ile Benzer Yazılar:

26 Mayıs 2020 Saat : 1:33
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari