çelik çatı , çelik konstrüksiyon , çelik konstrüksiyon prefabrik ev , yangın merdiveni


  • Anasayfa
  • çelik çatı , çelik konstrüksiyon , çelik konstrüksiyon prefabrik ev , yangın merdiveni


Zem Metal değerli müşterilerine demir doğrama, ferforje ve çelik konstrüksiyon çatı, çelik konstrüksiyon prefabrik ev imalatı ve montajı alanlarında hizmetler vermektedir. Uzman, alanında deneyimli ve yetenekli ekibiyle tüm Türkiye çapında faaliyetlerini yürüten firmamız en uygun bütçelerle en ideal ürünlere imzasını atmaktadır.

Geçmişten bu yana çelik çatı sektöründe yer alan firmamız tüm demir sistemleri hakkında profesyonel bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Müşteri memnuniyetini benimsemiş ve bu doğrultuda hareket eden ekibimiz çatı sistemleri ve demir ferforje hakkında sektörün önde gelen firmalarındandır.
null
Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle yapılarınızın birçok alanında kullanabileceğiniz metal ve ferforje ürünlerin üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Yüzlerce farklı model, kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin bir araya geldiği ürünlerimizle yapılarınıza ayrı bir estetik kazandırabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon çatı, prefabrik ev, bahçe kapıları, merdiven korkulukları, yangın merdivenleri ve farklı ferforje tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız. yangın merdiveni

Misyonumuz, Vizyonumuz ve Temel İlkemiz

Zem Metal olarak misyonumuz; ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak, tüm kanun ve yönetmeliklere uygun davranmak, doğaya ve çevreye duyarlı çalışmak ve yaptığımız işin sorumluluğunun bilincinde hareket ederek sektörde elde ettiğimiz başarılı konumu daha da ileriye taşımaktır.

Temel vizyonumuz ise gerek ulusal gerekse uluslar arası sektörde kaliteyi ilke edinerek tüm faaliyetlerimizde insana ve çevreye duyarlı işler yapmaktır. Kaliteli, sağlam, estetik ve kullanışlı olduğu kadar aynı zamanda da ekonomik seçenekler sunan Zem Metal, ürünleri ile kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti sağlama temel ilkesi ile çalışmaktadır. Ayrıca firma olarak temel ilkelerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

Güvenilirlik

Profesyonellik

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma

Sıfır hata, sıfır risk, sürdürülebilir kalkınma

Doğa ve çevre duyarlılığı

Sağlık ve emniyet odaklı çalışma

Kanun, tüzük ve yönetmeliklere bağlılık.

Bizler ile irtibata geçebilmek için www.zemmetal.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

çelik çatı , çelik konstrüksiyon , çelik konstrüksiyon prefabrik ev , yangın merdiveni ile Benzer Yazılar:

16 Ocak 2020 Saat : 4:57
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari