çelik çatı, trapez çatı, panel çatı


Çelik Çatı Evin dış görünümünü etkileyen en önemli unsurlardan biridir.

İnşaat sektörünün ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkarılan yapılarda bir modern hava sezinlenmektedir. İç dizaynın yanı sıra bu havanın en önemli belirleyici kısımlarından biri de çatı. İnşaat sektörüyle doğru orantılı olarak büyüyen celikcati.web.tr  firması  Çelik Çatı alanında bir firmadır. Yapmış olduğu çatı tasarım ve örnekleri ile sektörde dikkat çekmekte.

Çelik Çatı’nın, dış cephe ile tamamen uyumlu olması ve dairenin ömrünün uzun vadeli olabilmesi açısından birçok çatı türü ve çatı hizmetleri bulunmaktadır. Çatı türleri konusunu ele alacak olursak çelik çatı, trapez çatı , panel çatı, şıngıl çatı olarak ayrıca ferforce çalışmaları gibi bir örnekleme yapabiliriz. Bu örneklemelerden birkaçına ışık tutmaya ne dersiniz?

Dayanıklılığı ile dikkat çeken, çelik çatılar;

Çelik çatıların temel maddesi olan çelik, demirin yüksek ısılarda kor kömürü olarak yakılması sonrasında ortaya çıkan ham demirin katkı maddeleri ile eritilmesiyle ortaya çıkmaktadır. Özenli işçilik ile yapılması gereken çelik çatılar, aynı zamanda daireye ekonomiklik ve net kullanım alanı olarak yardımcı olmaktadır.

Türkiye’deki ilk alüminyum sac kaplama, trapez çatılar;

Ülkemizde sık sık karşımıza çıkan trapez çatıların hepsinin içesinde alüminyum bulunmaktadır ve oldukça sık tercih edilmektedir. Ülkemizde ilk sac kaplama metali olarak kullanılmasının yanı sıra korozyon önlemesi, tercih edilmesinin en önemli unsurlarından biridir.

Son teknoloji ile her cebe uyum sağlayan, şıngıl çatı;

Şıngıl çatı, ana maddesi fiberglass şilte olan aynı zamanda eğilimli çatılarda su izolasyonu malzemesidir. Son teknoloji kullanılarak yapılan şıngıl çatıda, başta bahsetmiş olduğumuz modern havanın devamının sağlanabilmesi amacıyla her türlü detay ve aksesuar düşünülerek yapılmaktadır ayrıca göze hitap etmesinin yanı sıra uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Ayrıca sanılanın aksine her bütçeye uygun ve her zevke hitap eden bir yapısı bulunmaktadır. Teknik kısımlarına değinecek olursak, ana maddesi olan fiberglass şiltenin üzerine şıngıl çatıya has olarak asfalt bitüm ile kaplanmaktadır. Uzun ömürlü olmasının temel sebebi asfalt bitümden kaynaklanmaktadır. Bu madde sayesinde şıngıl çatı, yüksek sıcaklıktan etkilenmemekte ayrıca suya direnç göstermektedir.

2003 yılından beri buna benzer daha birçok hizmeti en kaliteli ve özenli biçimde sunan Çelik Çatı bulunduğu sektörde tecrübeleri, yüksek çalışma prensibi ile hızla yükselmekte. Siz de son teknoloji kullanılan Çelik Çatı’nın hizmetlerini daha iyi incelemek ve referanslarını da görmek istiyorsanız web sitesini ve sitede bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

www.celikcati.web.tr

çelik çatı, trapez çatı, panel çatı ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2017 Saat : 5:06
  Genel

çelik çatı, trapez çatı, panel çatı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari