Cezaevinde Cinayet


Sivas\`ta cezaevinde yatan bir kişi, kendisini ziyarete gelen karısını boğazını bıçakla keserek öldürdü.
Son güncelleme: 19 Mart 2015 21:32 Mynet haber bugün 8.922.833 kez okundu .
Cezaevine ziyarete gelen karısını boğazını keserek öldürdü
PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder
Edinilen bilgiye göre hadise, akşam saatlerinde Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi\`nde meydana geldi. işlediği cinayet itibarı ile 16 yıl hapis cezasına çarptırılan Gaziantep nüfusuna kayıtlı Metin Avcı\`yı (29) ziyaret etmek eşi Leyla Avcı (29) Sivas\`a geldi.

Eşiyle görüşmek için cezaevine gelen Avcı, burada eşiyle birlikte cezaevlerinde eşler için hazırlanan ‘Pembe Oda\` adıyla tabir edilen odaya geçti. Metin Avcı eşiyle beraber yemek için odaya meyve tabağı ve meyve bıçağı getirdi. Bu sırada henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı ötürü Metin Avcı meyve bıçağıyla eşinin boğazını kesti.

Avcı daha sonra kendi bileklerini de kesti. Odadan gelen gürültü üzerine odaya giren cezaevi görevlileri Leyla Avcı\`yı yerde yatarken buldu. Yapılan kontrolde genç kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Bileklerini kesen Metin Avcı ambulansla örnek Hastanesi\`ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Genç kadının cansız bedeni hadise yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Cumhuriyet üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cezaevinde Cinayet ile Benzer Yazılar:

20 Mart 2015 Saat : 1:54
  Genel

Cezaevinde Cinayet Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari