çocuk tişört tasarla , Çocuk Tişört tasarlayarak , Çocuk Tişört baskısı


  • Anasayfa
  • çocuk tişört tasarla , Çocuk Tişört tasarlayarak , Çocuk Tişört baskısı

Çocuk Tişört Tasarla

Çocuğunuz için en sevdiği karakterlerde tişört tasarlamak ister misiniz? Ya da onun özel günlerinde giyebileceği özenle tasarlanmış bir tişört. Çocuğunuzun keyifle giyebileceği bir baskılı tişört tasarlamak artık çok kolay.

Artık okullarda ve arkadaş çevresinde çocuklarımızda kendi kimlik ve duruşları şekillenirken kendilerini yetişkinler kadar rahat ifade etme özgürlüğünün yaşanmaya başladığı bir ortamda yetişiyorlar. Çocuklar kimlik ve seçimleri baskılanmadan ebeveyn kontrolünde ve desteğinde kişilikleri geliştiriyorlar. Dünya üzerinde yaşayan her birey gibi saygıyı hak ediyorlar. Politikaya yön vermek için yeni teknolojik imkanları kullanarak seslerini kitlelere duyurabilip kullanabiliyorlar. Ve yeni nesil kendine has kendine tars sıradışı yöntemler geliştirirken kendini ifade etme biçimi olarak giysi seçimlerine de bunu yansıtıyor. Bu giysilerle, kendilerini dış dünyaya en iyi anlatan kişililiklerini destekleyici görsel mesajları yetişkinlere iletiyorlar.

Kadim kabile gelenekleriyle başlayan vücuda döğme yaparak kendimizi ifade ettiğimiz sanat biçimi ve çeşitli şekiller çizme olgusu günümüzde de artık dönüşerek moda akımınlarını yön veriyor. Bunun dışında giysilerin, tarih boyunca statü, güç sembolü ve gerekse meslek gruplarının simgesi olan görsel iletişim unsuru olarak kullanıldıkları görüyoruz. Tarihsel süreçte kıyafetlerin üstlendiği bu misyon günümüze değin sürmüş artık teknolojinin de desteği ile kişiselleştirilebilir ürünlerin  üretilmesi ve internetten kolayca sipariş verilebilmek mümkün.

Günümüzde bu rolü üstlenen en önemli kıyafetlerin başında ise sweatshirt ve tişörtler gelmekte, Çocukların üzerlerinde taşıdığı baskılarla; karşımızdaki kişi ile daha konuşmadan duygu, düşüncelerini ve hayata karşı duruşumunu anlamamızı kolaylaştırmakta.

Çok sevdiğiniz bir müzik grubunun tişörtünü giyerek ne tür müzikten hoşlandığınızı ifade edebilir yada herhangi bir politikacıyı yerebilirsiniz. O gün “dünya tüm çocukların” diyerek çevreye olan duyarlılığınızı gösterip mesajınızı sizi gören herkese iletebilirsiniz. Tüm bu mesajları istediğin font ve rengi seçerek Kammana.com üzerinde geliştirdiğimiz tasarım aracı ile kendi zevkinize göre kolayca tasarlayıp satın alabilirsiniz.

Kammana basic çocuk tişörtlerinin kumaşı özenle seçerek kendi atölyelerimizde diktiriyoruz. %100 pamuklu penye kumaş kammana’nın baskı kalitesi ile birleşerek tasarımınıza hayat veriyor. DTG baskı teknolojisi ile dökülmeyen solmayan sağlığınızı tehdit etmeyen kaliteli ürüne sahip oluyorsunuz. Üstelik ürünlerimizi ters çevirerek 30 derecede yıkadığınız sürece uzun yıllar kullanılabilir.

Baskı tipi olarak seçtiğimiz Direct To Garment teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü, çevreye zarar vermeyen tişört baskıları elde etmek mümkün. Tercih ettiğimiz Dupont tekstil boyaları GOTS, Oeko-Tex® Standard 100 Certified ve CPSIA uyumlu. Yani tişört baskınız son derece kaliteli ve organik boyalar ile yapılmakta. Bu teknoloji ile yapılan baskılarda  dökülme ve soyulma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. En önemlisi de sağlığa zarar verici kimyasallar içermezler ve çocuğunuz bu ürünü güvenle kullanır. Baskılar pamuklu kumaşa püskürtülerek kumaş boyanır ve nefes alır. Böylece transfer baskılardaki kimyasallara ve kumaşın nefes alamamasından kaynaklı terleme sorunları ile karşılaşılmaz.

Websitemizde bulunan çocuk tişört tasarla sayfasından yararlanarak bir tişört tasarlamak ister misiniz? Özelleştirilebilen tasarımlarımız ile benzersiz eğlenceli parti tişörtleri hazırlayabilirsiniz. Web tarayıcınız aracılığı ile yapmış olduğunuz tasarım Kammana.com üzerinde saklanır, istediğiniz zaman bu tişört tasarımına ulaşarak istediğiniz değişiklikleri yaparak tekrar kolayca satın alabilirsiniz. Özellikle standart doğum günü hediyelerinden sıkılanlar için seçili birçok tasarımı tişört ya da sweatshirt üzerinde kişiselleştirerek satın alabilirsiniz.

Özel gün kutlamaları, doğum günü tişörtleri, parti tişörtleri Çocuk Tişört tasarlayarak satın almanın en kolay ve güvenilir adresi olan Kammana.com da baskılı tişörtünüzü kolayca tasarlayın. Kolay tasarım aracı ile yarattığınız tasarımlara inanamayacaksınız. Şimdiye kadar onlarca müşterimiz ürünlerimizi test ederek, kalitemizi artırmamıza destek oldular. Sizlerden gelen geri bildirimler ile e-ticaret sistemimizi geliştirmeye devam ediyor ve her ay onlarca yeni çocuk tişört tasarımını web sitemize ekliyoruz.

Çocuk Tişört baskısı ve tasarımı ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa bize ulaşabilirsiniz. Baskılı tişörtlerde toptan alım indirimi ile adetleriniz arttıkça indiriminiz de otomatik olarak artar. www.kammana.com adresini ziyaret ederek kendi tasarım tişörtünüzü oluşturmanın keyfine varın.

çocuk tişört tasarla , Çocuk Tişört tasarlayarak , Çocuk Tişört baskısı ile Benzer Yazılar:

25 Mart 2020 Saat : 8:17
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari