Dubai vizesi , online dubai vizesi , dubai tatili


  • Anasayfa
  • Dubai vizesi , online dubai vizesi , dubai tatili

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde bir emirlik olan Dubai’ye gidebilmek için alınacak olan Dubai vizesi, Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu tarafından verilmektedir. Bu vize için başvuru bu büroya yapılmaktadır ve işlemler online olarak yürütülmektedir. Eğer yeşil veya diplomatik pasaport sahibi değilseniz bu işlemleri yapmanız gerekmektedir.

Vize İçin Gerekli Belgeler

30 günlük vize alacak kimselerin 110 USD 90 günlük vize alacakların ise 350 USD vize ücreti ödemeleri gerekmektedir. Bununla birlikte en az 6 aylık geçerliliği bulunan bir pasaport, kimliğiniz ve vesikalık fotoğraflar sizden talep edilmektedir. Bu belgelerin haricinde göçmenlik bürosu tarafından ekstra belgeler de istenebilmektedir.

Vize Başvurusunun Belli Olma Süresi

Online Dubai vizesi başvurusu yaptıktan sonra 72 saat içerisinde sonuç belli olacaktır. Ancak Dubai’ye gitmek isteyenler arasında 21 yaşından küçük bayanlar var ise bu kişilerin eşleri veya aileleri ile gitmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte 18 yaşından küçük erkeklerin de aileleri ile girmelerine izin verilmektedir.

Eğer sizler de Dubai tatili için gün sayıyorsanız bizlere ulaşarak profesyonel bir destek alabilirsiniz.

www.dubaitatili.com

Dubai vizesi , online dubai vizesi , dubai tatili ile Benzer Yazılar:

22 Ekim 2017 Saat : 10:54
  Genel

Dubai vizesi , online dubai vizesi , dubai tatili Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari