Düşük hapı,düşük ilacı,medikal düşük


Medikal Düşük Hapı

Medikal Düşük Hapı ile yapılan düşük yöntemi gebeliklerin 12. haftasına kadar bu ilaç cerrahi bir işlem olmadan evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz bir yöntem olarak bilinir. Bu ilacı 12 haftalık gebeliklerinize kadar çok rahat ve güvende kullanabilirsiniz. Cytotec Misoprostol kendiliğinden gebeliğinizin rahimden çıkmasına yardımcı olur. Bu ilaç rahim organında kasılmaları arttırır ve rahim ağzının açılmasını sağlayarak rahimden çıkmasını sağlamaktadır. Etken maddesi misoprostol olan bu ilaç 12. haftalık yani 3 aylık gebeliklerde en etkili olan toplam 50 ülkede kullanılan bir ilaçtır. Komplikasyon ciddi bir riski, oldukça azdır. Cytotec Misoprostol medikal düşük hapı hekimlerin tedavilerinde kullandığı ve tavsiye ettiği etkili bir ilaçtır. Kontrol altında kullanılması gerekmektedir.

Kullanılan bu yönteme Medikal Kürtaj veya Tıbbi Düşükte denilebilmektedir.

Medikal Düşük Hapı

HİÇ BİR ŞEKİLDE CERRAHİ BİR MUDEHALE GEREKMEKSİZİN EVDE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE UYGULAYABİLECEĞİ GÜVENLİ BİR İLAÇTIR.

KORKUYLA KÜRTAJ MASASINA YATMADAN.
PİSKOLOJİNİZİ BOZMADAN.
OLDUKÇA BASİT EVDE UYGULANABİLİR (ERKEN HAFTALARDA).
ANESTAJİ GEREKMEKSİZİN.
AĞRISIZ SANCISIZ VE DAHA EKONOMİK .
KİMSEYE DANIŞMADAN KULLANABİLECEĞİNİZ DÜNYADA 50 ÜLKEDE KULLANILAN BİR İLAÇTIR .
SİZLERE VERMİŞ OLDUGUMUZ NUMARAN İSTEDİGİNİZ ZAMAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
İSTEMİŞ OLDUGUNUZ İLAÇLAR GİZLİ TUTULARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

Hiçbir cerrahi müdahale gerekmeksizin hamileliğinizi sonlandırabilirsiniz. Düzenli kullanılan düşük ilacı ile gebelik evresi durumuna göre size bildirilecek süre dahilinde kullandığınızda ilaç kasılmaları arttırarak rahim ağzının açılmasını sağlar ve düşük işlemi gerçekleşir. Cytotec Düşük Hapı hekim kontrolünde kullanılması gerekir.
Dikkat! Piyasada kutu ve ürün taklit edilerek sahte Cytotec marka düşük hapları satılmaktadır. Satılan bu ilaçlar hiçbir işe yaramadığı gibi sağlığınızı da tehlikeye atabilir. Orijinal Cytotec Düşük ilacı şekli yuvarlak değil altıgen şeklindedir. Sağlığınızı tehlikeye atacak bu tarz satıcılardan uzak durunuz.

Düşük hapı,düşük ilacı,medikal düşük ile Benzer Yazılar:

17 Nisan 2017 Saat : 11:43
  Genel

Düşük hapı,düşük ilacı,medikal düşük Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari