eczane çantası , promosyon çanta , fuar çantası


  • Anasayfa
  • eczane çantası , promosyon çanta , fuar çantası

Birçok firma promosyon ürünlerle müşterilerinin gönlünü yapmayı ister. Hem müşteri memnuniyeti açısından güzel bir girişimdir bu, hem de promosyon ürünün üstünde bulunan arma, isim ve simgelerle kolay bir reklam olur.

Promosyon çanta denildiğinde çağrıştırdığı ilk görünüm nedir sizde? Belki bir optik mağazaya ait çanta, belki bir kuyumcununki veya eczane çantası da olabilir. Bu tip ürünler, yalnızca süs veya kullan at cinsinden şeyler değil. Özellikle hanımlar tarafından alışveriş yaparken kullanılabilecek veya bir yere giderken özel çantalarına sığmayan gereksinimlerini koyabilecekleri nitelikte olur genellikle. Elbette yalnızca hanımlara has değildir. Örneğin bir inşaat ve yapı fuarında, beylerin ellerinde de içlerine broşür, hediye, katalog koydukları çantalar vardır. Fuar çantası olarak gördüğümüz bu ürünlerde, başka şirketlerin promosyonu olarak sunulmuştur. Hem müşterinin bir ihtiyacı giderilerek memnuniyeti sağlanmış, hem de güzel bir reklam girişimi başlatılmıştır. Bir kişinin kullandığı çantayı yalnızca bir haftada 25 kişi görse ve o çantadan yalnızca 100 adet dağıtılmış olsa, bir hafta içinde 2500 kişiye subliminal reklamla ulaşılmış olur.

İki temel hedefle üretilip dağıtılan promosyon çantaların işe yarayıp verim sağlamasında en önemli iki nokta ise onun tasarımı ve fiyatıdır. Büyüklüğü, kullanılan materyal, çizim, renk ve desenler önemli bir aşamayı oluşturur. Sonrasındaysa fiyatı bir başka aşamadır. Nova Çanta, bu yönde gerçek anlamda çözümler sunan bir firma. İşletmelerin yanında yer alarak onların bu sorununa çözümler üreterek destek sağlıyor, hem de mümkün mertebe en hesaplı şekilde.

eczane çantası , promosyon çanta , fuar çantası ile Benzer Yazılar:

8 Ocak 2015 Saat : 2:56
  Genel

eczane çantası , promosyon çanta , fuar çantası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari