eSpor, ilginç şeyler, teknoloji haberleri


TEKNONSTOP


Teknonstop ailesi olarak herkese merhaba. Ekibimiz yazılım, donanım, oyun, ağ yönetimi, tasarım ve siber güvenlik konularında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere teknolojinin her alanında hizmet sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Espor

NEDEN TEKNONSTOP’U TAKİP ETMELİYİM ?

Üsttede belirttiğimiz üzere alanımızda uzman ve araştırmaktan öğrenmekten ve öğretmekten yılmayan bir ekibiz. Sürekli güncel ve doğru bilgiler sunmak için titiz çalışmaktayız. İsmimizdende anlaşılacağı gibi durmadan teknolojinin her alanında özgün makalelerimizle sizlerin aklındaki soru işaretlerini gidereceğiz. Teknoloji hızla ilerliyor duraksarsak yetişemeyiz bu yüzden teknonstop (durmadan teknoloji) ilkesini izliyoruz. ilginç şeyler

TEKNONSTOP VİZYONU
Yakın zamanda Türkiye’de duyulup ülkemizdeki insanların büyük bir çoğunluğuna teknolojinin her alanında bilgi verebilmek ve insanların ufuklarını açabilmek.
Günümüzde teknoloji haberleri insanlığın %80’inin ilgisini çekiyor ve ger geçen dönem bir önceki dönemden çok daha hızlı gelişiyor. Bu hızda gelişen teknolojiyi bir kişinin takip etmesi ve herşeyden haberdar olabilmesi için biz buradayız. Üstelik her sorunuza çok kısa sürede cevap verecek sizlerin yanında olduğumuzu her an hissettireceğiz.

E-SPOR ÖZEL ÇALIŞMALAR ve HEDİYELERLE DOLU ETKİNLİKLER
Sizlere birçok e-Spor alanında güzel turnuvalar ve etkinlik çekilişleri düzenleyeceğiz bu etkinliklerde birçok büyük süpriz sizleri bekliyor olacak. Bu etkinliklere katılabilmek için bizleri takipte kalın.

http://www.teknonstop.com

eSpor, ilginç şeyler, teknoloji haberleri ile Benzer Yazılar:

26 Aralık 2016 Saat : 7:22
  Genel

eSpor, ilginç şeyler, teknoloji haberleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari