Havalandırma, havalandırma Sistemleri, toz toplama


  • Anasayfa
  • Havalandırma, havalandırma Sistemleri, toz toplama

Havalandırma, kapalı bir alana doğal ya da mekanik yolla sağlıklı ve temizlenmiş  hava akımı oluşturulması işlemleridir. İçeri temiz hava girerken, buna eşdeğer hacimde, zararlı gazlarla, kokularla, tozlarla kirlenmiş ve bu nedenle aynı zamanda ısınmış hava dışarı atılır.

Çalışma ve Sağlık Bakanlıkları havalandırma sistemleri ile çalışmak zorunda olan işletmelerin ruhsat mevzuatlarında oluşturulan farklılık ile denetimleri ve bazı prosedürlerin karşılanmasını mecburi duruma getirilmiştir.

Havalandırma sistemleri kullanım yerlerine göre  tekstil gibi pamuk yada tekstil ürünlerinin çalışıldığı insan sağlığına zararlı hava koşullarında olsun, Ya da ağır dizel makinaların meydana çıkardığı karbon türevli ağır gazlar olsun sanayini de verimliğe ve hava kalitesine etki eden her alanda kullanılmaktadır. Optimum çalışan verimi ve optimum makine ömrü sağlaya bilmek adına insanlara sağlıklı hava sağlayabilmek için olmaz ise olmazlardan biri havalandırma sistemleri kullanımıdır.

Havalandırma fabrikası olarak; Isıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, Hava kanalları, radyal, aksiyal aspiratörler ve vantilatörler, Tavan tarzı ısı geri kazanım cihazları, , Kendinden flanşlı hava kanalı, Havalandırma menfezleri, Hava kanalı flanş profilleri ve bütün havalandırma aksesuarlarını kendimiz fabrika olarak imal etmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı tarafından işletmelerde yapılan detaylı denetimler ile insan sağlığına olumsuz etkisi olan havalandırma sistemleri ortamların havalandırma problemlerinin olup olmadığını belirleme edip yüksek yaptırımları uygulamaya başlamışlardır.

Yapılan denetimler sonucunda  işletmelerin havalandırma problemleri varsa şayet belirli bir süre izin verilerek işletmelerin bu problemleri gidermesi amacıyla ihtar verilmektedir.
Kendi imalatımız olan havalandırma kanalları ve bağlantı elemanları en uygun kalınlık ve modellerde üretilmekte ve uygulanacak proje ve montaj yapılacak bölgeye uygun genişlik ve şekillerde asortiler şeklinde çeşitlendirilir.

Aradığınız kalitede ve özellikte havalandırma sistemlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor, projelendirme ve montaj hizmeti veriyoruz.

  • Galvaniz
  • Paslanmaz çelik
  • Yüksek mukavemetli
  • Sızdırmaz

 

Havalandırma  http://www.bimhavalandirma.com.tr  sistemleriniz  ile ilgili daha geniş  bilgiler için siteyi ziyaret ederek sorunların çözümü ve projelerinizin yenilenmesi için bize ulaşabilirsiniz.

Havalandırma, havalandırma Sistemleri, toz toplama ile Benzer Yazılar:

17 Şubat 2017 Saat : 10:39
  Genel

Havalandırma, havalandırma Sistemleri, toz toplama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari