Helikopter kazasi yine


BBP umumi Başkanı Mustafa Destici ve partililer helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu\`nu, Tacettin Sultan Dergahı\`ndaki kabri başında andıktan sonra, yürüyerek, Ankara hak Sarayı önüne geldi. BBP genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara hak Sarayı önünde partililere yaptığı konuşması sırasında Muhsin Yazıcıoğlu\`nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu\`nun fenalaştığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

DESTiCi: 6 YıLDıR hak ARıYORUZ

BBP genel Başkanı Mustafa Destici \”Beklentimiz, arzumuz, isteğimiz, bütün milletin beklentisi, bu olayın behemehal aydınlatılmasıdır. 6 yıldır hak arıyoruz. altı yıldır yasa arasında kalarak, şehitlerimizin hukukunu arıyoruz. Nasıl bugüne kadar her zaman birlikte bu davanın peşinde koşmuşsak, bundan sonra da herkes şunu bilsin ki yorulmak göstermemizi bekleyenler, düş kırıklığına uğrayacak. çok aşırı şey mi istiyoruz? Ey ülkemiz\`yi yönetenler, hak dağıtmakla yükümlü olanlar, adalet Sarayı\`nın önünden sizlere sesleniyoruz. adalet mülkün temelidir, esasıyla sizlere sesleniyoruz. Ekmek, aş bulmak gecikebilir, temele taş koymak gecikebilir, lakin hak gecikmez, tez verilmeli\” dedi.

\”BiZDE VURMAK öLDüRMEK bulunmamakta\”

Bazı partililerin, \”Vur de vuralım, öl de ölelim\” demesi üzerine Destici, \”Bizde vurmak, öldürmek bulunmaz. Bizler Türk ve Müslümanız. Allah\`ın yasakladığı, Resul\`ün yasakladığı hiç bir davranışın arasında olmadık, olmayacağız\” dedi.

6 yıldır hak aradıklarını tekrarlayan Desteci, adalet arayışlarını hukuk içerisinde aradıklarını ifade etti. Bu olayın peşini asla bırakmayacaklarını vurguladı. Yazıcıoğlu\`nun yaptığı açıklamanın ardından bir zaman daha burada slogan atmayı sürdüren küme, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

Destici\`nin konuşma yaptığı otobüste, Yazıcıoğlu\`nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu ile parti yöneticileri de bulundu.

YAZıCıOğLU\`NUN Eşi GüLESER YAZıCıOğLU HASTANEYE KALDıRıLDı

BBP genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara adalet Sarayı önünde partililere yaptığı konuşması esnasında Muhsin Yazıcıoğlu\`nun eşi Güleser Yazıcıoğlu\`nun fenalaştığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi. Güleser Yazıcıoğlu\`nun fenalaşması partilileri telaşlandırdı.

Helikopter kazasi yine ile Benzer Yazılar:

25 Mart 2015 Saat : 7:41
  Genel

Helikopter kazasi yine Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari