Hükümet kadın 1


Hükümet Kadın 1

Kabul edilmeli ki komedi dalında oldukça iyi filmler ortaya çıkartmaya başladık. Farklı bir mizah yapısı olan Semiramis Midyat tarafından kaleme alınan Hükümet Kadın 1 filmi oldukça iyi bir gişe yaptı. Filmin başrolünde yılların tiyatro sanatçılarının oturması da bu gişenin yükselişinde tabi ki oldukça etkili oldu. Hikayenin geçtiği yer Mardin’nin Midyat kasabası, bu kasabanın belediye reisi ve ailesini konu alan filmde belediye başkanının eşini oynayan Demet Akbağ Xate rolüyle karşımıza çıkıyor. Xate 8 çocuk annesi, okuma yazma bilmeyen bir kadındır. Belediye başkanı olan eşinin vefatı ile kendisine bu kasabanın emanet bırakıldığına inanır ve belediye reisi koltuğuna yerleşir. Kendi elinden geldiğince tüm sorunları çözmeye çalışır.

Çocukları ise bu konuda analarına pek de destekçi değillerdir. Mizah yönü oldukça yüksek olan filmde karakterlerin seçimi, replikler oldukça yerinde olmuş. Xate o dönemde ilk kez belediye başkanlığı yapan kadın olarak bilinmektedir. Aldığı kararlar ile artık sadece Midyat sınırları içinde değil, ülkede büyük bir yankı uyandırmaya hazırlanıyordur. Demet Akbağ dışında, Ercan Kesal, Bülent Çolak ve Semiramis Midyat yer alıyor.

Hd film izle Hükümet Kadın filmini kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Full izle Hükümet Kadın 1 filmini tek parça olarak kesintisiz izleme imkanına erişebilirsiniz. Kaliteli ekran görüntüsü ile Hükümet Kadın 1 filmi ailecek izleyebileceğiniz komedi filmlerinin başında geliyor. Hükümet Kadın izlemek için tıklayınız ; Hükümet Kadın İzle

Hükümet kadın 1 ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:16
  Genel

Hükümet kadın 1 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari