Hükümet Kadın 2


Hükümet Kadın 2

Filmin birinci serisinde izleyiciler ince espriler sayesinde oldukça keyifli zamanlar geçirmişti. Bu da ikincisinin çekilmesine ön ayak oldu denilebilir. İyi bir gişe yapan Hükümet Kadın 1 filmi ile Sermiyan Midyat için büyük övgüler yağdı.

Sermiyan Midyat’ın kendi babaannesi ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat’ın hikayesinden esinlenerek ortaya çıkardığı Hükümet Kadın 1 filminin devam filmi olan Hükümet Kadın 2 filmi, ilk filmden konu olarak 7 yıl öncesini konu alıyor. İkinci seride Demet Akbağ’ın canlandırdığı Xate’nin belediye başkanı olan Aziz Veysel hayatta ve xate sadece belediye reisi eşi olarak biliniyor. Henüz başkanlıkla alakası yok. Zaten bu 7 yıl sonraki hikaye olarak biliniyor. Sermiyan Midyat’ın canlandırdığı Faruk karakteri ile Aziz Veysel arasında müthiş bir koltuk çekişmesi yaşanıyor. Bu çekişme devam ederken bir sabah xate Aziz Veysel’i geçirirken bir haber yankılanıyor. Bu haber kara bulut gibi xate ve Aziz Veysel’in üstüne çökerken, Faruk için ise oldukça mutlu edici bir haber bu. Tüm ahalinin şaşkına döndüğü haber erken seçim haberi oluyor. Kalitesini asla bozmayan Hükümet Kadın 2 full izle, hd film izle seçenekleri ile kesintisiz izleyebilirsiniz.

Mükemmel görüntü kalitesi ile erişebileceğiniz bu muhteşem filmi tek parça olarak seyretmeniz mümkün. Aileniz ile keyifli bir akşam için Hükümet Kadın 2 hd film izle seçeneğini tercih edebilirsiniz. Hükümet Kadın 2 İzlemek için tıklayınız ; Hükümet Kadın 2 İzle

Hükümet Kadın 2 ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:17
  Genel

Hükümet Kadın 2 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari