ikinci el eşya alanlar , ikinci el eşya alan yerler , ikinci el tv televizyon alanlar


  • Anasayfa
  • ikinci el eşya alanlar , ikinci el eşya alan yerler , ikinci el tv televizyon alanlar

İkinci El Eşya Alanlar ve Spot Mağazalar

İkinci el eşya alım satım sektöründeki hızlı büyüme sürüyor. Son zamanlarda özellikle memurlar, yeni evli çiftler ve öğrencilerin daha sıklıkla başvurduğu spot mağazalar, en uygun fiyatlarla her türlü ev eşyalarının temin edildiği merkezler olmaya başlıyor. Sürekli artan döviz kurları ve sıfır eşyaların da iyice pahalanmasından sonra, 2020 yılı için de bu sektörel büyümenin süreceği aşikar. Bu spot mağazaların aynı zamanda sunmuş olduğu ikinci el eşya alanlar hizmeti ise, ihtiyaç fazlası ev eşyalarının satılabildiği bir platforma dönüşüyor. Süreç ise şöyle işliyor:

Satmak istediğiniz ihtiyaç fazlası ev eşyalarına teklifler veren spot mağazalara eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek teklif istiyorsunuz. Fiyatta anlaşmanız durumunda ise, adresinize gelerek ödemenizi yapıyorlar ve eşyalarınızı yeni sahiplerine ulaştırmak üzere teslim alıyorlar. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey, hizmeti alacağınız firmanın ücretsiz nakliye seçeneği olup olmaması. Detayları aşağıda paylaşıyor olacağız…

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Hizmetini Kimler Veriyor?
Google ya da diğer arama motorlarından yapacağınız ikinci el eşya alanlar araması ile sıralanan firmalar, nakit paraya çevirmek istediğiniz ev eşyalarına teklifler sunabilirler. Çoğunluğu bölgesel olarak çalışan bu firmalar, bulunduğu ilçeye öncelikli olarak hizmet sunarken; uzak yerler için fatura ettiği nakliye bedeli ile geride kalıyor. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tamamını çalışma alanı belirleyen daha kurumsal firmalar ise, tüm ilçelere ücretsiz nakliye ile hizmet vererek kazancınızı artırıyor. Bu yazımızda da onlardan birini inceliyoruz.

Sektörde 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle şehrin en eski spot mağazalarından biri olan firma, İstanbul Bahçelievler merkezli. Ancak il genelinde kurmuş olduğu iş ortaklıkları ve geniş nakliye ağı sayesinde tüm şehre aynı kalite anlayışı ile yaklaşıyor. Satmak istediğiniz ikinci el ev eşyalarını gerçek değerinde tekliflerle fiyatlandırıp, her koşulda ücretsiz nakliye seçeneği sunuyor. İsterseniz tek bir buzdolabı; isterseniz de komple eşya alanlar gibi daha kapsamlı hizmetleri ilgili firmadan alabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar hizmetini tüm şehre aynı kalite anlayışı ile sunan Asil Spot, bu yazımızda incelediğimiz firmalardan biri.

Hangi Tür Ev Eşyalarını İkinci El Eşya Alan Yerler Kapsamında Satabilirim?
Öncelikli olarak beyaz eşyalar, mobilyalar ve antika ev eşyalarını yüksek değerden satma şansına sahipsiniz. Aşağıda tüm ürün tiplerini bulabilirsiniz. Şimdi, süreçle alakalı kısa bir bilgilendirme yapalım. Asil Spot aracılığı ile İstanbul ikinci el eşya alan yerler hizmeti almak için şu kriterler hakkında ön bilgi sahibi olmanız faydanıza:
• Satmak istediğiniz ev eşyaları temiz ve yeniden satın alınabilir durumda mı?
• Eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını firmaya, WhatsApp aracılığı ile iletebilir misiniz?
• Hangi marka ve modelde olduğu önemli olmadan, değerlendirmek istediğiniz tüm ev eşyalarını firmaya iletebilirsiniz.
Şu ürün tiplerinden maksimum kazanç sağlayabileceğinizi unutmayın:
• İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz,
• İkinci el koltuk takımı, l koltuk, köşe koltuk, antika koltuk,
• İkinci el yatak odası takımı, genç odası,
• İkinci el yemek odası takımı, yemek masası, sürgülü dolaplar,
• İkinci el gardrop, keson ve diğer tüm ev mobilyaları,
İkinci el tv televizyon alanlar hizmeti kapsamında değerlendirilecek tüm tv modelleri…

İkinci El TV Televizyon Alanlar ile Kullanmadığınız TV’leri Değerlendirin!
İkinci el eşya alım satım sektörünün en popüler ürün tiplerinden biri de 2.el televizyon modelleri oluyor. Artık sürekli yenilenen modelleriyle çok hızlı şekilde eskiyebilen televizyonlar; kullanılmadığı durumda hızlıca değer kaybı yaşayabiliyor. Bu durumda yapılacak en mantıklı şey, kullanmadığınız tv modellerinin hızlıca nakit paraya çevrilmesi oluyor.

İkinci el tv televizyon alanlar hizmeti kapsamında Asil Spot, değerlendirmek istediğiniz tüm tv modelleri için yüksek teklifler sunuyor. Adresinize kadar gelerek kapıda nakit ödeme yapıyor ve eşyanızı teslim alıyor. Sizleri yorucu ilanlarla ve sıkıcı pazarlıklarla uğraştırmadan, gereken tüm işlemleri aynı gün içerisinde tamamlıyor. Bu bilgiler ışığında değerlendirmek istediğiniz ev eşyalarınızı firmanın WhatsApp hattına ileterek üstün hizmet alabilirsiniz. İstanbul içerisinde ikinci el eşya alanlar kalıbıyla bilinen spot mağazalar hakkında daha detaylı bilgi almak için de firmaya ulaşarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

ikinci el eşya alanlar , ikinci el eşya alan yerler , ikinci el tv televizyon alanlar ile Benzer Yazılar:

12 Aralık 2019 Saat : 11:22
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari