izmir Dedektiflik , dedektif , özel dedektif


İzmir Dedektiflik

İzmir dedektiflik A.Ş. 1995 yılının Haziran ayında Türkiye’de kurulan ilk özel dedektiflik şirketi olarak İzmir ilinde faaliyetlerine başlamıştır. İzmir Dedektiflik A.Ş. kısa sürede yapmış olduğu başarı çalışmalar neticesinde dünya özel dedektiflik sektörünün lideri konuma gelmiştir.

Dünya özel dedektiflik sektörünün lideri konumunda olan İzmir dedektiflik A.Ş. sırasıyla Eş Takibi, Boşanma Davalarına Delil Toplama, Evlilik Öncesi Araştırma, Sadakat Araştırması, Velayet Davalarına Delil Toplama, Adres Tespiti, Dolandırıcılık Olaylarının Araştırması, Hırsızlık Olaylarının Araştırılması, Özel İsteğe Göre Araştırma, Bayi Araştırması, Çalıntı Oto Araştırması, Fikri Ve Mülkiyet Hakları Araştırması, Firma İç Güvenlik Danışmanlığı, Marka Sahteciliği Araştırması, Personel Takibi Ve Araştırması, Piyasa Araştırması, Kayıp Şahıs Araştırması, Öğrenci Takibi, Patent Hırsızlığı Araştırması, Sanayi Casusluğu, Sigorta Dolandırıcılığı ve benzeri hizmetleri vermektedir. Şirketimiz İzmir Dedektiflik hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu ilk yıllardan itibaren Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm bölgelerinde 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir. Günümüzde her sektörde olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de  dolandırıcılık olaylarıyla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle özel dedektiflik seçimine son derece dikkat edilmesi gerekmektedir.

Özel dedektif seçiminde dikkat edilmesi gereken hususların başında araştırma hizmeti alınacak olan Özel dedektiflik şirketinin çok iyi araştırması gerekmektedir. Bu araştırmada dikkat edilmesi gereken hususların başında Özel dedektiflik şirketinin resmi olarak kurulması vergi kaydının bulunması Özel Dedektiflik şirketinin sabit bir adresinin olması sabit bir iş yerinin telefon numarası olması gerekmektedir.

Ayrıca Özel Dedektiflik şirketinin çeşitli resmi kurumlardan alınan İSO 9001:2008 hizmet kalite belgesi İSO 10002:2006 Uluslararası müşteri memnuniyeti belgesinin, Ticaret Odasından Alınma Oda Sicil Kayıt Ve Faaliyet Belgesi, ICSF 5001:2012 Kalite Yönetim Sistemi olması ve ayrıca yine özel ve resmi makamlardan alınma çeşitli kalite belgelerinin bulunması gerekmektedir. Günümüzde bazı art niyetli kişi ve kişiler haksız kazanç elde etmek için kendilerine web sitesi yaptırarak yapılan bu web sitesinde kendilerini özel dedektif olarak tanıtarak çok özel sorununa çare arayan insanları dolandırmaktadırlar. Sizler de maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için araştırma hizmeti satın alacağınız özel dedektiflik şirketini çok iyi araştırmalısınız aksi takdirde dolandırılırsınız.

Şirketimiz İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi 25 yıllık tecrübesiyle değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimizden özel dedektiflik hizmeti satın almak isteyen sayın misafirlerimiz http://www.dedektif.com adresine girerek 0505 863 7474 numaralı GSM hattını arayarak 0507 764 7474 GSM numaralı whatsapp hattından ve 444 7 635 ücretsiz danışma hattımızdan bize 7 Gün 24 saat ulaşarak bilgi edinebilirler.

izmir Dedektiflik , dedektif , özel dedektif ile Benzer Yazılar:

14 Temmuz 2019 Saat : 12:24
  Genel

izmir Dedektiflik , dedektif , özel dedektif Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari