kağıt havlu , diversey , temizlik ürünleri


Kağıt Havlu

Temizlik kağıdı üretiminde olduğu gibi kağıt havlu üretiminde de hammadde olarak %100 kimyasal beyazlatılmış selüloz kullanılmaktadır. Kağıt havlu üretiminde istenilen en önemli özellik ise yüksek emiciliktir. Günümüzde kağıt havlular kullanım amaçlarına göre katlı ve sargı (rulo) şeklinde üretilmektedir. Rulo halinde olan kağıt havlular genellikle banyolarda tercih edilirken rulo halindekiler mutfaklarda tercih edilmektedir. Her iki kağıt havluda da beklenen sıvıyı emmesi ve kirli yüzeylerin temizlenmesine yardımcı olmasıdır.

Diversey
null
Mükemmel temizlik ve hijyen çözümlü ürünler sunan Diversey dünyanın dört bir yanında hizmet vermektedir. Sunduğu ürünlerle temiz ortamlar oluşmasını sağlayan Diversey, mutfaktan banyoya kadar aklınıza gelebilecek birçok alandaki özel ürünleriyle hizmet sunmaktadır.

Temizlik Ürünleri

Sağlıklı bir yaşam için temizlik ne kadar önemliyse seçtiğiniz temizlik ürünleri de bir o kadar önemlidir. Temizlik ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken tek şey birbirine karıştırmamanızdır. Temiz olacağınızı düşünerek birbiri içersine karıştırdığınız ürünler hem sizin hem de aileniniz sağlığını tehdit edebilir. Bu nedenle güçlü bileşenlere sahip tek bir temizlik ürününü uygun olan alana kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

umuttemizlik.com.tr

kağıt havlu , diversey , temizlik ürünleri ile Benzer Yazılar:

26 Mayıs 2018 Saat : 2:36
  Genel

kağıt havlu , diversey , temizlik ürünleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari