Kırmızı reishi mantarı , ganoderma lucidum , antioksidanlar


  • Anasayfa
  • Kırmızı reishi mantarı , ganoderma lucidum , antioksidanlar

Kırmızı reishi mantarı bilimsel adıyla ganoderma lucidum son yıllarda oldukça popüler olmuştur. İçeriğindeki ganoderik asit, organik germanyum, triterpenler, polisakkaritler gibi yüzlerce aktif bileşenler ve antioksidanlar sayesinde vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek hastlalıklara karşı koruduğu ve tedavi ettiği hakkında binlerce bilimsel makale yayınlanmıştır.

4000 yıllık bir geçmişe sahip olan ganoderma ürünü doğada çok nadir bulunmasından dolayı günümüze kadar ancak imparator, kral gibi nüfuslu kişilerin faydalanabildiği bir üründü. Yeni ekim tekniklerinin geliştirilmesi ile birlikte reishi mantarı organik tarlalarda yetiştirilip kapsül, ekstrakt şeklinde ticari kullanımı mümkün olabilmiştir. Gün geçtikçe artan reishi mantarı kullanıcıları dünyanın dört bir tarafından mucize sonuçlar iletmektedir.

Kanser, astım, hipertansiyon, alzheimer, parkinson, diyabet, kalp damar, böbrek, vitiligo, sedef, egzama gibi modern tıpta çaresi yok denilen birçok hastalıkta olumlu sonuçlar vermektedir. Hammadde olarak ganoderma lucidum üretimi bilgi gerektiren ve kalifiye işçilik isteyen bir iştir. Dünyada her geçen gün kırmızı reishi mantarı üretici artmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta firmaların ganoderma geçmişi, bilgi birikimi ve sahip olduğu sertifikalardır. Ülkemizde de bugün itibariyle 22 firma reishi mantarı satışı yapmaktadır. Ürünün kalitesi olduğu kadar kullanım şekli ve dozaj miktarı da çok önemlidir. Bu konuda tecrübeli olan bir reishi mantarı uzmanına danışmanızda da çok fayda vardır. Ürünlerden zarar gördüğünü ya da fayda göremediğini iddia edenler yanlış kullanım sonucu böyle bir duruma düşmüş olabilirler. Reishi mantarı konusunda bir uzmana danışmanız size hem maddi hem de vakit açısından büyük değerler kazandıracaktır. Reishi mantarı konusunda Türkiye’deki en geniş bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizi inceleyerek bizlerden her zaman bu konuda destek alabilirsiniz.

www.antioksidan.info

Kırmızı reishi mantarı , ganoderma lucidum , antioksidanlar ile Benzer Yazılar:

26 Eylül 2017 Saat : 11:04
  Genel

Kırmızı reishi mantarı , ganoderma lucidum , antioksidanlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari