Konferans Koltuğu, Stadyum Koltuğu , Tiyatro Koltuğu


  • Anasayfa
  • Konferans Koltuğu, Stadyum Koltuğu , Tiyatro Koltuğu

Nitelikli Koltuk Çözümleri

Yoğun iş yükünün ardından stres atmak ve farklı alternatiflerle izin gününü değerlendirmek için sinema, tiyatro veya takımınızın maçına gitmek en fazla tercih edilen etkinlikler arasında yer alıyor. Özellikle sinema ve tiyatroda salonu seçerken dikkat edilen özelliklerden birisi, salondaki koltuk kalitesidir. Bir sinema veya tiyatro salonundaki koltukların rahatsız edici olması, dönen film veya oyuna odaklanma sorunu yaşamanızı ve dolayısıyla da, eğlencenin eziyete dönüşmesine sebebiyet verebiliyor.

Kaliteli koltuk seçimi

Sinema ve tiyatro salonu inşa eden kişilerin hassasiyet göstermeleri gereken noktalar arasında koltuk seçimi önem arz ediyor. Bu konuda ucuza kaçan ve bu nedenle de rahatsız edici koltuklarla izleyicilerin rahatsız olmasını sağlayan salon sahiplerinin başarılı olamayacağını bilmeleri gerekiyor. Türkiye’de en iyi tiyatro koltuğu veya sinema koltuğu üreticisi olan Aldekon tarafından imal edilen koltuk modelleri ve stilleri açısından izleyici deneyimi düşünülerek tasarlanıyor.

Bu firma, Türkiye’deki birçok stadyum için de stadyum koltuğu imal eden ve lider koltuk üreticileri arasında bir markadır. Salonlar için mimari projelendirme yapılarak en iyi düzen ve koltuk modelinin belirlenmesinde bilgi birikimi açısından yeterli tecrübeye sahiptir. Salon inşa edenler için Aldekon markasından temin edilecek konferans koltuğu veya salonun amacına uygun olarak seçilecek koltuk modellerinin daha iyi performans sunacaklarını söylemek mümkündür.

Neden Aldekon?

Sadece koltuk üzerine ihtisaslaşan bir firmanın tiyatro, sinema, stadyum, seminer salonları için imal edeceği koltukların rahatlığını hayal edebilirsiniz. Türkiye’de 50 binin üzerinde koltuk imalatı yapan firma olması açısından önemli bir sektör temsilcisidir. Özelikle sinema, tiyatro, konferans gibi salonlar için kusursuz olması gereken koltuk üretiminde uzmanlaşmıştır. Uzun süre kullanıma müsait, kolay temizlenebilir ve rahat koltuklarla seyircinin rahatı hedeflenmiştir.

Firma, sadece salonlar için koltuk imalatı yapan bir marka değildir. Birçok kurum için de koltuk imalatları gerçekleştiriyor. Okul sıraları, toplantı koltukları ve çeşitli kurumların koltuk projelerinin gerçekleştirilmesi adına da hizmet üretiyor. Hem uygun fiyat hem de kaliteli koltuk imalatı için Aldekon markasının çözümlerinden hemen faydalanın!

Koltuklar hakkında detaylı bilgi için konferanskoltugu.info sitesini ziyaret edin.
konferanskoltugu.info

Konferans Koltuğu, Stadyum Koltuğu , Tiyatro Koltuğu ile Benzer Yazılar:

18 Aralık 2017 Saat : 10:02
  Genel

Konferans Koltuğu, Stadyum Koltuğu , Tiyatro Koltuğu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari