konferans koltuğu, tiyatro koltuğu , sinema koltuğu

Aldekon Koltuk Üreticisi

Üretimde lider olan Aldekon Seating Solutions firması olarak Türkiye genelinde ve yurtdışında hizmet sunmaktayız. Firmamız uzun zamandır konferans koltuğu, sinema koltuğu, tiyatro koltuğu, amfi sıraları, okul sıraları, stadyum koltuğu, arena koltuğu ve teleskopik tribün koltuğu gibi farklı farklı anahtar teslim koltuk projeleri gerçekleştirmektedir.

Aldekon, yıllardır sinema koltuğu ve benzeri koltuk projeleri gerçekleştiren büyük ve lider bir firmadır. Farklı renklerde tasarımlarda ve farklı malzemeler kullanılarak çok fonksiyonlu müşteriye özel proje bazlı sinema koltuğu üretilmektedir.
Sinema salonlarında veya Avm içerisinde bulunan sinema salonlarına estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kol dayama özelliği, konforlu yapısı, ısıtma-soğutma özelliği ve bardaklık gibi farklı kullanıma uygun çok fonksiyonlu ürün bulunmaktadır.

Günümüzde tiyatro koltuğu üretimi pek çok firma tarafından yapılmaktadır. Ancak kullanılan kumaşın kalitesi, konforu, koltuğun özellikleri ve renk seçenekleri birbirinden farklıdır. Aldekon koltuk üretim firması sektörde adını altın harfler ile yazdıran başarılı bir firmadır. Bu koltuk tipine benzer olan bir diğeri de konferans koltuğudur. Deri veya farklı özelliklere sahip kumaşlar ile üretilerek sizlere konforlu ürünler sunmaktadır. Farklı tasarım ve renklerde her tür kurumsal koltuk üretimi bulunmaktadır. Bu koltukların rahat olmasının nedeni ergonomik ve ortopedik özelliklere sahip olmasıdır. Aynı zamanda kullanım yerine uygun renk ve model tercihleri yapılabilmektedir.

Aldekon Yılda 300.000 adet koltuk üretimi ile kurumsal çözümler sunmaktadır.

aldekon.com