Konusmalari dikkat cekti


Kürdistan Demokratik Partisi\`nin internet sitesinde yer alan haberde, ışiD lideri Bağdadi\`nin uykusunda Hz. Muhammed ile görüştüğü ve Musul\`dan çekilmeleri meselesi için telkin aldığı iddia edildi.
Son güncelleme: 17 Mart 2015 on:37 Mynet haber bugün 7.508.567 kez okundu .
Bağdadi: Hz. Muhammed Musul\`u terk etmemizi söyledi
PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder
Kürdistan Demokratik Partisi\`nin internet sitesinde yer piyasa habere göre ışiD lideri Ebu Bekir El Bağdadi, Hz. Muhammed\`in kendisine, Musul\`u terk etmelerini bildirdiğini söyledi.

\`RüYASıNDA HZ. MUHAMMED iLE GöRüşTü\`

Bağdadi\`ye atfen gündeme getirilen yeni iddianın, \”ışiD\`in Musul bölgesinden de çekilmeye hazırlandığının işareti olabileceğine\” dikkat çekildi.

Habere göre Bağdadi\`nin, \”Rüyasında görüştüğü Hz. Muhammed\`in kendisine, Musul\`u çatışmaya giremeden terk etmeleri emri verdiğini\” söylediği öne sunuldu. ışiD militanları ırak ordu güçleriyle çatıştıkları Tikrit kentinden çekilmeyi sürdürürken, militanlar, bu kentten de, \”Bağdadi\`nin kişisel emri üzerine çekilmeye başladıklarını\” söylüyor.

uzak ordu güçleri, şii milisler ve Sünni aşiret güçleri 3 martta, ışiD\`i Tikrit\`cilt çıkarmaya yönelik bir hücum başlatmıştı. Bu operasyon, Musul\`u ışiD\`den kurtarmanın ilk adımı olarak duyurulmuştu.

Konusmalari dikkat cekti ile Benzer Yazılar:

17 Mart 2015 Saat : 11:13
  Genel

Konusmalari dikkat cekti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari