Medical in TÜRKİYE, pazarda büyümeye devam ediyor


  • Anasayfa
  • Medical in TÜRKİYE, pazarda büyümeye devam ediyor

Medical in TÜRKİYE, pazarda büyümeye devam ediyor

2012 yılında Türkiye’nin sağlık turizmini yurt dışında pazarlamak için çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyen Medical in TÜRKİYE, aradan geçen 5 yılın sonunda ülkenin önemli temsil şirketlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyor.  devlet destekleri
Dünyanın en büyük sektörlerinden biri olan sağlık turizminin Türkiye’de gelişimi ve büyümesi için 2012 yılından itibaren faaliyetlerine başlayan Medical in TÜRKİYE, ülkenin 2023 yılı hedeflerine ulaşması tüm gücüyle çalışıyor.

Medical in TÜRKİYE ülkemizde bulunan sağlık kuruluşlarının ve buna bağlı yan kurum ve kuruluşların en önemli yardımcısı olmaya devam ediyor. Bu alanda yaptığı çalışmalarla ülkemizin sağlık ihracatına katkı sunuyor.
Görüşmeler uzman ekiplerle gerçekleştiriliyor ihracat destekleri
İlk ofisini Avrupa’nın başkentinde Brüksel’de açan Medical in TÜRKİYE, ülkemizde belirlenen 5 destinasyon İstanbul – Ankara – İzmir – Antalya – Afyon hattında 15 branşta kurumlarını barındırıyor. Bu kurumlar hasta görüşmelerini, yerinde uzman ekiplerle yerine getiriyor. A’dan Z’ye her şeyini planlayarak yol alan Medical in TÜRKİYE, oluşturduğu çatı altında firmaların; yurt dışında kendi ofislerini açma, kendi personelleri ile orada satış yapma imkanını sağlıyor.
Birçok ülkede faaliyete başlanacak


Medical in TÜRKİYE, sadece e-sağlık pazarlama çözümlerini küresel pazarda yeterli görmediği için yerinde sağlık ilkesiyle hareket ediyor. Sağlık sektör kuruluşlarının yabancı hasta sayısını katkısını artırmak ve yerinde olmak için fiziksel Türk Sağlık Merkezleri (Turkish Health Center – THC), ön tanı merkezleri ve ofisleri ile hizmet veriyor. Bu ilk periyod da Medical in Türkiye; Belçika – İngiltere – Hollanda – Fas – Cezayir – Azerbaycan – Almanya – ırak – ABD – Norveç de faaliyete başlayacaktır.
20023 hedefine emin adımlarla gidiyor yurtdışı pazar araştırma

Temel hedefini ülkenin 2023 yılı hedefleriyle örtüştüren Medical in TÜRKİYE, bu doğrultuda, 2017 yılında 2 olacak Fiziksel Turkish health Center sayısını 2018 yılında 5’e 2023’te ise 15’e çıkarmayı hedefliyor. Medical in TÜRKİYE, ulaşacağı Fiziksel Turkish health Center ile 2 milyon uluslararası hasta ve 2 milyar doların 400 bin dolarını 2023 yılında temsil etmeyi düşünüyor. Sağlık turizm Teşvikleri, sağlık turizm pazarlaması alanında tecrübesi ve yoğun uluslararası tecrübesi ile ekip ülke çıkarlarıyla ön planda tutan anlayışı ile Medical in TÜRKİYE, çalışmalarıyla ülkemize kazandırmaya devam edecek.

www.igeme.com.tr

Medical in TÜRKİYE, pazarda büyümeye devam ediyor ile Benzer Yazılar:

2 Ekim 2017 Saat : 12:38
  Genel

Medical in TÜRKİYE, pazarda büyümeye devam ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari