ofis mobilya


Ofis Mobilyaları

Şirketimiz İstanbul Maltepe’de değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Her türlü ofis için gerekli malzemeleri ve mobilyaları bulabileceğiniz firmamızda modern tarzımızı sizlerle buluşturmaktan büyük keyif duymaktayız. Ürünlerimiz ve projelerimiz isteğinize göre çeşitlendirilebilir.

Ürünlerimiz

Ofis Masaları , Ofis Mobilya

Yenilikçi tarzımızı somut geometrik şekillere dönüştürerek ofisinizde fark yaratmak üzere tasarladığımız masalarımız, hem işlevsel hem de estetik açıdan sizleri memnun edecektir. Masalarımız ikili, tekli ve çoklu olarak gruplara ayrılabilirler.

Çalışma Koltukları Ve Ofis Mobilya

Birbirinden farklı kumaşlarla kapladığımız çalışma koltuklarında saatlerce oturmaktan yorulmayacak, işinize kendinizi odaklayarak düzeninizi sağlayabileceksiniz. Renk ve boy seçeneklerini sizin belirleyeceğiniz bu koltukların, aldığınız diğer ürünlerle uyum içinde olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Bekleme Koltukları

Müşterilerine değer veren her ofisin ihtiyacı olan bekleme koltukları, tasarımlarımızla daha etkileyici ve iz bırakıcı bir hale dönüştürüldü.

Yönetici Serileri

Ciddiyet ve estetik anlayışı gerektiren yönetici odaları için özel olarak birleştirilen mobilya parçalarımız masa, koltuk ve dolaplardan oluşmaktadır.

Farklı Konseptler

Restaurant, cafe ve otel gibi müşteri çeşitliliğinin çok ve yoğun olduğu mekanlara özel dizayn edilmiş konforlu mobilyalarımız mevcuttur. Gün geçtikçe artan dış mekan işletmeciliği sektöründe adını duyurabilmenin temel koşullarından biri estetik farkı gözeterek yeni ve daha önce görülmemiş tasarımlarla müşterileri etkileyebilmektir. Bu koşulu göz önünde bulundurarak yapılan mobilyalarımız ve projelerimiz sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Bölme Duvar ve Duvar Ayırıcılar

Günümüzde ‘oda’ kavramı eski anlamını yitirerek daha ferah ve kullanışlı bir yaklaşıma dönüşüyor. Özellikle ofis ortamlarında hareket kolaylığı ve işlerin daha hızlı yürümesi bakımından büyük alanların bölme duvarlar aracılığıyla ayrılması son zamanlarda tercih edilen yöntemlerden biri olmuş durumdadır. Bizler de bu yaklaşımı destekliyor ve bir adım ileri götürerek sizlere en önemli amacımız olan ‘’estetik ve modern tasarımlar’’ sunuyoruz. Çeşitli malzeme ve boyalarla yüzeyler yapıyor, bulunduğunuz ofisi daha keyif alabileceğiniz bir yer haline getirmeye çabalıyoruz.

Nerelerdeyiz?

Firmamız İstanbul Maltepe temelli olup İstanbul’un her ilçesinde hizmet verebilmektedir.

Hizmet Bölgelerimizden Bazıları :

Modoko Ofis Mobilyaları
Erenköy Ofis Mobilyaları
Maslak Ofis Mobilyaları
Suadiye Ofis Mobilyaları
Dudullu Ofis Mobilyaları
Suadiye Ofis Mobilyaları
İçerenköy Ofis Mobilyaları
Maltepe Ofis Mobilyaları
Ümraniye Ofis Mobilyaları
Masko Ofis Mobilyaları
Üsküdar Ofis Mobilyaları
Kadköy Ofis Mobilyaları

www.ofismobilya.pro

ofis mobilya ile Benzer Yazılar:

4 Ekim 2017 Saat : 10:22
  Genel

ofis mobilya Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari