Oyungg, Oyun Haberleri, Video OyunlarıOyungg – Oyun Haberleri ve Blog Sitesi
Birçok insan oyun oynuyor, birçok insan yazılan çizilen oyun haberleri takipçisi ve birçok insan bu konuda fikir beyan eden blog yazılarını severek okuyor. İşte Oyungg tam olarak bu noktada sizlerle buluşuyor. Dilediğiniz gibi güncel ve sürekli yazılan özgün haberleri sitemizden okuyabilir, sektöre dair düşüncelerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Yani Oyungg sadece bir haber sitesi değil, aynı zamanda bir blog sitesi. Tabi hedeflediğimiz tek kitlenin bu ikisi olması hem yanlış olurdu, hem de bir kısa vade hedefi olurdu. Biz daha fazlasını istiyoruz. Her kim video oyunları oynamaktan hoşlanıyorsa, bizim sitemize girmekten de en azından bir o kadar hoşlanabilmeli, bunu başardığımızda hedeflerimize ulaştık diyebiliriz ama henüz yolun çok başındayız. Kendi kemik kitlemiz bizi severek takip ediyor ama henüz bu kitle az kişi ve çoğaltabilmek için ‘Improve Yourself’ yani diğer bir deyişle gelişim şart, sizden de bu konuda yardım istiyoruz, sitemizde ne eksiğimiz var? Ne yapsak daha iyi olur? Aklınıza gelenleri bizimle paylaşabilir misiniz rica etsek?

Şimdilik ilgi çekici listeler ve testler hazırlayıp paylaşıyoruz, fakat yetmeyeceği belli denilebilir bunlar için. Daha başka ne yapabiliriz sizce? Fikirlerinizi bu paylaşım altında bizlere iletirseniz çok mutlu oluruz, okuduğunuz için ne kadar teşekkür etsek azdır, her kullanıcıya iyi forumlar. Eğer ailemizden birisi olmak istiyorsanız sitemizin iletişim bölümü tam size göre, aramızda görmekten ve dost kazanmaktan çok hoşnut oluruz.

http://oyungg.com

Oyungg, Oyun Haberleri, Video Oyunları ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2016 Saat : 1:09
  Genel

Oyungg, Oyun Haberleri, Video Oyunları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari