Sabiha Gökçen otoparkları , İstanbul Havalimanı otoparkları , AVM otoparkları


  • Anasayfa
  • Sabiha Gökçen otoparkları , İstanbul Havalimanı otoparkları , AVM otoparkları


Kolaypark.net özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirdeki sürücülerin sıklıkla karşılaştığı otopark arama, otopark bulma ve güvenilir otopark konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve sürücülere daha az stres yaşatmak için “Türkiye’nin Otopark Rehberi” sloganıyla kullanıcılarıyla buluşmuş bir girişimdir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle bir çok sektöre teknoloji entegre edilirken otopark sektörü için  böyle bir durum söz konusu değildi ve bu sebeple kullanıcılar online ortamda otoparkları görüntüleyemiyor ve puanlayamıyorlardı. Kolaypark sayesinde otoparkın konumu dışında detaylı otopark fiyat tablosu, otopark hizmetleri ve gerçek kullanıcı yorumları/puanlarıyla ister konumunuza en yakın otoparkları ister gideceğiniz bölgedeki otoparkları listeleyerek eşşiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Size en yakın otoparkları veya gideceğiniz konumdaki otoparkları listelerken aynı zamanda çeşitli filtereler uygulayabilirsiniz. Bu filtreler sayesinde tam aradığınız otoparkı bulabilirsiniz. Otopark yorumları sayesinde otoparkları ziyaret edip iyi/kötü deneyim yaşayan kullanıcıların yorumları ile güvenilir otoparkları ziyaret etmenizi sağlamayı ve kötü hizmet veren otoparkların müşteri akışı yavaşlayacağı için hizmet kalitelerini arttırmalarını hedeflemekteler.

Özellikle havalimanı çevresindeki havalimanı otoparklarının sayıları oldukça fazla diyebiliriz. Bu nedenle kullanıcılar hangi otopark daha iyi ve güvenilir konusunda kafa karışıklığı yaşayabiliyorlar. Sabiha Gökçen otoparkları ve İstanbul Havalimanı otoparkları başta olmak üzere bir çok havalimanı çevresindeki otoparkları sistemimize dahil ederek size en uygun otoparkı bulmanıza imkan sağlıyorlar.

Büyükşehirlerde bulunan AVM otoparkları bazen ücretli bazen ücretsiz olabiliyor. AVM otoparkına gitmeden istediğiniz AVM otopark ücretini öğrenebilirsiniz. AVM otopark ücreti haricinde oto yıkama hizmeti, elektrikli araç şarj istasyonu ve vale hizmeti gibi bir çok bilgiye yine Kolaypark.net üzerinden görüntüyebilirsiniz.

Yaklaşık 1 senedir kullanıcılarına hizmet veren Kolaypark.net 4 şehirde kayıtlı 1000’den fazla otopark ile bugüne kadar 100.000’den fazla sürücünün otopark bulma sorununa çözüm bulmuş. Siz de otopark aramak ile vakit kaybetmek ve aracınızı güvenilir otoparklara park etmek istiyorsanız hemen Kolaypark.net’i ziyaret edin.

Sabiha Gökçen otoparkları , İstanbul Havalimanı otoparkları , AVM otoparkları ile Benzer Yazılar:

18 Haziran 2020 Saat : 9:57
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari