Sabit Kanca 2


Sabit Kanca 2

Türk filmlerinin vazgeçilmez alanı komedi de Sabit Kanca ismiyle çıkış yapan komedi filmi çok beğenildi ve sonrasında bölümleri parça parça internette yayınlandı. Bu filmin devamı olarak Sabit Kanca 2 filmi de çekildi ve ilk filmden daha fazla sinema sevenle buluştu.

Sabit kanca serisinde başrol oyuncusu İsmail Baki Tuncer’e sürpriz bir isim Halil Sezai’de eşlik ediyor. 2014 filmi olan Sabit kanca karakterine can veren İsmail Baki Tuncer’in hem başrolünü üstlendiği hem de yapımcılığını yaptığı filmin konusu ev sahibi Rıfat amca’nın televizyonda gördüğü Rencide Posuk adlı bayana aşık olması ve onunla evlenmek istemesi ile başlıyor. Bu konuda ona yardımcı olacak kişi ise tabi ki Sabit Kanca’dan başkası değil. Zira bu yardımı yapmak zorunda, çünkü birikmiş ev kiralarından kurtulmasının başka bir yolu yok. Filmde espriler havada uçuşurken, konu ise Rencide hanımın kızının belalı sevgilisinin Rencide hanımı kaçırmasına doğru yöneliyor.

Bol kahkaha dolu bu filmi hd izle, 720 p izle seçenekleri ile dilediğiniz an izleyebilme şansına erişebilirsiniz. Kaliteli hizmet sunan hd izle ve 720 p izle seçenekleri ile mükemmel görüntü kalitesiyle 2014 filmi olan Sabit Kanca 2 filmini kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Türk komedisinin en yeni duayenlerinden olan İsmail Baki Tuncer’in ikinci devam filmini sorunsuz olarak hd izle seçeneği ile izleyebilir, sizde keyifli anlar geçirebilirsiniz. Sabit Kanca 2 Filmi Full İzle için tıklayınız ; Sabit Kanca 2 İzle

Sabit Kanca 2 ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2014 Saat : 11:15
  Genel

Sabit Kanca 2 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari