Saraybosna turu , Saraybosna turistik yerler , Saraybosna gezi, Saraybosna gezilecek yerler


  • Anasayfa
  • Saraybosna turu , Saraybosna turistik yerler , Saraybosna gezi, Saraybosna gezilecek yerler

Saraybosna Turu

Firmamızın düzenlemiş olduğu turlar arasında en ön plana çıkanlarından birisi Saraybosna gezi faaliyeti olmaktadır. Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı Osmanlı’dan bizlere yadigar kalan yerler teker teker ziyaret edilmektedir. Böylelikle hem tarihi yeniden yaşamak mümkün olduğu gibi hem de karpostallık fotoğraflar çekebilmek mümkün olmaktadır.

Mostar’dan Priştine’ye

Saraybosna gezimiz Mostar’a yapılan gezi ile başlamakta ve ardından da Priştine’ye kadar uzunca bir gezi olmaktadır. İstanbul’dan uçak ile Saraybosna’ya uçulmakta ve ardından da dönüş yine uçak ile İstanbul’a olmaktadır.

Gezilen Yerler

Saraybosna gezilecek yerler arasında tarihi Mostar köprüsü, Tuna Nehri, 550 yıllık Alperenler Tekkesi, Tiran, Üsküp ve Prizden yer almaktadır. Bu yerler arasında birbirinden farklı birçok mekan yine gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Bunları teker teker saymak mümkün olmasa da gezi planlarımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Hediyelik Eşya

Tur olarak sadece gezip görmeyi değil aynı zamanda sevdiklerimizi de mutlu etmeyi düşünüyoruz. Bu kapsamda hediyelik eşya satan birçok tarihi çarşı gezi planları içerisine dahil edilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra kalınan oteller İslami oteller arasından tercih edilmekte ve gezi sırasında da namaz vakitlerine riayet edilmektedir. Bu sayede dünya zevkleri ile boğulmak söz konusu olmamakta ve ahirete de yatırım yapılmaktadır. Saraybosna turistik yerler gezimiz ile sizlerin de sevdiklerinize anlatacak birçok anısı olacaktır. Böylesine güzel bir maceradan sizler de geri kalmak istemiyorsanız o halde bizlerle iletişime geçmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz.

www.alserotur.com/yurt-disi-turlar/balkan-turlari-2017.html

Saraybosna turu , Saraybosna turistik yerler , Saraybosna gezi, Saraybosna gezilecek yerler ile Benzer Yazılar:

7 Eylül 2017 Saat : 10:36
  Genel

Saraybosna turu , Saraybosna turistik yerler , Saraybosna gezi, Saraybosna gezilecek yerler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari