Sende oyla, Sende kıyasla, kıyaslama, sosyal içerik


  • Anasayfa
  • Sende oyla, Sende kıyasla, kıyaslama, sosyal içerik


SENDEOYLA.COM kullanıcıları bilgilendirmek, eğlendirmek, arada kaldığınız ikilemleri ortadan kaldırmak, kararsızlıkları yok etmek ve sorularınıza cevap olmayı hedeflemiştir. Sende oyla Bunu nasıl gerçekleştirmektedir? SENDEOYLA.COM kendi ekibi ve interaktif kullanıcısıyla beraber belirtilen tüm bu konularda içerikler üretmektedir.

Örneğin; İkilemleri (kararsızlıkları) ortadan kaldırmak için kullanıcı deneyimine dayalı kıyaslama sistemiyle kim hangisini ne kadar tercih etmiş yüzdelik bir biçimde kullanıcıya sunmaktadır. Aynı zaman da kullanıcı yorumlarıyla bunu desteklemektedir.

Sende kıyasla Mesela Asus notebook mu? Hp notebook mu? kıyaslaması için insanların tercihlerine (fikirlerine, deneyimlerine) göre %65 Asus notebook tercih ederken %35 Hp notebook tercih etmiş şeklinde sunmaktadır. kıyaslama SENDEOYLA.COM’a hemen kayıt olarak sizde kendinize ait bir profil sayfası oluşturun. Kıyaslamalar ekleyin ya da kıyaslayın. sosyal içerik Bahsedilenler ve çok daha fazlasıyla SENDEOYLA.COM insanlara sosyal medya mantığında eğlenci bir platform sunmayı hedeflemiştir.

www.sendeoyla.com

Sende oyla, Sende kıyasla, kıyaslama, sosyal içerik ile Benzer Yazılar:

22 Ekim 2017 Saat : 2:56
  Genel

Sende oyla, Sende kıyasla, kıyaslama, sosyal içerik Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari