Seni Seviyorum Adamım


Seni Seviyorum Adamım

Yılın son romantik komedilerinden olan 2014 yapımı Seni Seviyorum Adamım en ses getiren komedi filmi olma yolunda aday. Filmin ilk afişleri asıldığında başrol oyuncularının birbirine ne kadar yakıştığı ile ilgili dedikodular da yayılmaya başladı. 2014 filmi olan Barış Kılıç ve Gizem Karaca’nın başrollerini paylaştığı filmde Berk Atalay adındaki genci canlandıran Barış kılıç ve Onun sevgilisi olan Ezel’i canlandıran Gizem Karaca’nın muhteşem oyunculuklarını izliyoruz. Berk ünlü bir müzisyen iken, mesleğinin zirvesinde işini bırakır ve sahil kasabasına yerleşir.

Kıbrıs da sakin ve huzurlu bir hayat süren Berk’in en önem verdiği şey artık evi ve teknesidir. Bu huzuru ve sakinliği tam 13 yıl sonra hayatına bir anda giren Ezel bozacaktır. İlişkilerinde pek de iyi deneyimlere sahip olmayan Berk için bu bir dönüm noktası olacaktır. Zira ezel kıpır kıpır içi neşe dolu bir kızdır. Bu mutluluk hikayesinin ise sonradan ortaya çıkanla bir sınava dönüşmesi filmin gidişatını değiştirmektedir. Ezel hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktığında her şey farklı yöne ilerlemeye başlayacaktır. Bu başarılı romantik filmi hd izle ve 720 p izle seçenekleri ile kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Üstün görüntü kalitesi ile içinizi ısıtacak Seni Seviyorum Adamım 2014 filmi olarak size hd izle ve 720 p izle imkanları ile sunuluyor. Sizde sakin bir film izleyip, sevginin anlamını tekrar anlamak istiyorsanız, bu güzel filmi mutlaka izleyin. Seni Seviyorum adamım filmi full hd izle için tıklayınız ; Seni Seviyorum Adamım izle

Seni Seviyorum Adamım ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2014 Saat : 11:21
  Genel

Seni Seviyorum Adamım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari