Sihirbazlar Çetesi 2 İzle


Sihirbazlar Çetesi 2 İzle

Almanyanın Luksemburg kentinde yaşayan, gizlice varlıklarını sürdüren bir sihirbazlar çetesi vardır. Çete çeşitli üyeleri bünyesinde barındırmaktadır ve hepsinin farklı farklı yetenekleri vardır. Kimisi suya hakim olabilirken kimisi ateşi kontrol edebilmekte, kimisi de havayı veya toprağı kontrol edebilmekte, ona hükmetmektedir. Çetede bulunan herkesin yeteneklerinin farklı olduğu gibi hepsinin kişilikleri de farklı farklıdır. Kimisi yeteneklerini hırsızlık, kapkaççılık, adam kaçırma gibi şeylerde kullanırken kimisi de gücünü insanlığın iyiliği adına kullanmaktadır.
Grubun bu tutarsızlığı artık gücün iyilik adına kullanılması gerektiğine inanan üyelerinin canına tak etmiştir. Kendilerinin seçilenler olduğunu ve bu gücü sadece ama sadece insanların iyiliği için kullanılması gerektiğine inanan sihirbazlarla diğerleri arasında tartışma çıkmış ve en sonunda olay kavgaya dönüşmüştür. Artık grubun gizliliği tehlikededir ve insanlar gruptan bu kavga sayesinde haberdar olmuşlardır.
Devlet, ülkedeki tek gücün kendi askeri birimleri olması gerektiğine ve çetenin insanları tehlikeye soktuğuna inandığı için sihirbazlar çetesinin fişini çekme kararı almış ve gereken talimatları çeşitli birimlere vererek onlara karşı bir iç savaş başlatmıştır. Artık sihirbazlar çetesi üyeleri ikiye bölünmüş ve devleti karşılarına almışlardır. Bu durum bir an önce çözülmezse yıllardan beri korunan sihirin sırrı kötü insanların eline geçebilir. Bakalım Çete kavgalarına son verip duruma sağlıklı bir çözüm getirecek mi? Yoksa devletin eliyle birer mahkum haline mi gelecekler. Cevabını merak ediyorsanız arama çubuğunuza sihirbazlar çetesi 2 izle yazarak sonucunu öğrenebilirsiniz.

Sihirbazlar Çetesi 2 İzle ile Benzer Yazılar:

5 Ekim 2015 Saat : 11:20
  Genel

Sihirbazlar Çetesi 2 İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari