solucan , solucan satışı , solucan pazarı


Solucan kelimesinin sağlıklı gelecek anlamına geleceğini kim bilebilirdi.

Kırmızı Kaliforniya Solucanı tarım dünyasının kaderini değiştireceğe benziyor.

Verimsiz topraklardan fazlaca yararlanabilmek için kimyasal tarım ürünlerine sığınan günümüz çiftçileri bu şekilde gelecek nesillerin sağlıklı beslenmesinin de önüne geçmiş oluyor. Her gün genetiği ile oynanmış ürün haberleri ile gelecekten soğurken üzerine bir de kendi çiftçimizin kullandığı kimyasal ürünleri ekleyince neşemiz kaçıyor.

Solucan dünyasının bu hafif ama marifetli üyesi çok uzaklardan toprağımıza bereket katmaya gelmiş. Kendi mamasını organik gübre haline çeviren Kırmızı Kaliforniya Solucanı boyundan büyük işler başarıyor.

Solucan satışı kendi kendini büyüten bir sektördür. Bir yılda 13 kata kadar büyüme kapasitesine sahip bu küçük askerler çocuklarımızın sağlıklı beslenebilmesi için de bir fırsat gibi görünürken bir taraftanda değerli bir işkolu olarak kendini göstermektedir.

Yapılan araştırmalar organik solucan gübresinin kimyasal ilaçlara göre hem daha fazla verimli hem daha sağlıklı hem de daha ucuz olduğunu ortaya koymaktadır.

Arının marifetine şaşırıp solucana olmaz demek sadece bilgisizlikle ifade edilebilir. Bu gizemli dünyaya yolculuk ise bize organik dünyanın kapılarını açacaktır.

Solucan pazarı olarak düşünüldüğünde solucan satışı ile uğraşmak veya hobi olarak solucan üretimi yapmak isteyen herkesin mutlaka dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Neticede bir canlı yetiştirilmesi söz konusudur ve her canlının kendi yaşam koşullarını sağlayamamamız durumunda eldekinden de olmak mümkündür.

Peki solucan ile uğraşmak nasıl bir duygudur? Eğer elinizi toprağa değmekten çekinmiyorsanız solucan üretiminin bütün elektriğinizi alacağına ve huzuru bulacağınıza emin olabilirsiniz.

www.cansolucan.com

solucan , solucan satışı , solucan pazarı ile Benzer Yazılar:

16 Mayıs 2018 Saat : 12:27
  Genel

solucan , solucan satışı , solucan pazarı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari