Teknofor , iksa , geoteknikTürkiyede bir lider ve güvenilir firmalardan bir tanesi olarak bilinen teknofor gün geçtikce daha cok vermiş olduğu hizmetlerden dolayi binlerce müşterilerinin müşteri memnuniyetini kazanmiş, bir firma olarak bilinmektedir.

Neredeyse inşaat sektöründe her zaman olmasi gereken geoteknik uygulamasi ile inşaatlariniz daha sağlıklı ve güvenilir bir hale gelmektedir yurt içi ve yurt dışı pazarlarda zemin mühendisliği ve ard germe konularında satış pazarlama ve taahhüt hizmeti vermektedir.
Yurt dışı taahhüt tecrübeleri olarak, Teknofor Bulgaristan, Azerbaycan, BAE pazarlarında projeler bitirmiş olup, halen Rusya ve Türk Cumhuriyetlerinde Teknofor Stroy olarak hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır bu hizmeti vermesinden  dolayi iksa konusundada güvenilir bir firma olarak bilinmektedir profesyonel ekip kadrosu ve yöneticileriyle birlikte güvenilir ekip çalişma sunulmaktadir. Daha detayli bilgiler istiyorsanız eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz

http://www.teknofor.com.tr

Teknofor , iksa , geoteknik ile Benzer Yazılar:

26 Ağustos 2015 Saat : 12:21
  Genel

Teknofor , iksa , geoteknik Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari