toplu sms hizmetiToplu sms reklamları ilk olarak 2001 yılında ülkemizde kitle iletişim aracı olarak kullanılmaya başlandı. Bu tarihlerde genellikle numara aralarının seçilerek gönderildiği ve ölçümlenmesi zor olan sistemler kullanılıyordu. Bu sebeple ilk toplu sms reklamlarında çok fazla ölçümlenebilir veri kaydı yapılmamaktaydı. 2005 yılını başlangıç olarak sayarsak ilk ciddi Toplu SMS tanıtımlarının yapılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Bu dönemlerde gönderilen SMS’ler operatör anlaşmaları ile birlikte kullanıcılarda okundu mu linke tıklandı mı gibi detayları kapsamaktaydı. Teknolojinin gelişimi ve hızlı ilerlemesi de dönüşümlerin eksiksiz sayılmalarını sağlamaktaydı.

Genellikle kimse tarafından okunmayan site linkleri gibi tanıtımlar yerine sms tanıtım linklerini kullanan bir çok kullanıcı web sitelerinin eksiksiz bir yükselmeye uğradığına şahitlik yaptı. Toplu sms çalışmalarında hizmet veren ülkemiz firmalarının bir çoğu MasGSM’de olduğu gibi uluslararası düzeyde; yeterli ve geçerli hizmet standartlarına sahiptirler. İşte bu gibi firmaların çokluğu ülkemizde toplu sms için yasa dışı faaliyet gösteren firmaların artmasına sebebiyet vermiştir. Dolaylı yollardan böyle bir artışa maruz kalan sektörle ilgili de bazı ön yargılar oluşmuştur. Eğer hedef kitlenize doğru tanıtım yaparsanız; genellikle mesajı alan kullanıcıyı rahatsız etmez, üstüne üstlük o kişiyi potansiyel müşteriniz yapabilirsiniz. Bu tip bir tanıtım faaliyeti içerisinde yapılan çalışmalar sürekli olarak yeni denetlemelerin getirilmesine ve dolaylı olarak şirketlerin uluslararası düzeyde etkin bir faaliyet göstermesine sebebiyet vermiştir. Ülkemizde bu denli kategori anlamında çeşitleri barındıran ve milyonlarca abonenin dönüşlerini kontrol edebilen Toplu SMS sistemlerinin hemen hemen her sektörde başarı göstermesinde şirketimizin emeği de büyüktür.

Mas GSM olarak toplu sms şirketleri arasında hemen hemen en yüksek mutlu müşteri sayısına sahip olan mas gsm şirketler üzerinde de abone olan firmalara düzenli olarak reklam avantajları sunmaktadır. Reklamlar üzerinde danışmanlık veren ve yapılan çalışmalarda ileri düzeyde bir tavsiye işletmenliği sahibi olan MAS gsm online reklamlar konusunda tecrübeli elemanları sayesinde her sektörde yapılan çalışmalarda tam kapsamlı bir destek sunmaktadır. Toplu sms tanıtımlarınızı yaparken firmamız gibi profesyonel ve işini ölçümleyebilen size tanıtımların her sürecinde destek verebilen ve genellikle içeriğinizi ve dönüşlerinizi etkin olarak kontrol eden bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Şanslısınız ki firmamızla tanıştınız ve özel indirimli sms kampanyalarından kazandınız.

http://www.masgsm.com.tr

toplu sms hizmeti ile Benzer Yazılar:

18 Şubat 2017 Saat : 10:47
  Genel

toplu sms hizmeti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari