Transformice


Transformice

Transformice , Online fare oyunudur. Transformice oyununda bir fareye sahip olursunuz ve farenin tüm kontrolü sizin üzerinizdedir. Transformice oyununda amaç, haritalarda bulunan peyniri alıp fare deliğine girmektir. Fare deliğine girdiğinizde marketinize 1 peynir eklenir. Marketinizde ki peynirler ile farenize eşyalar alabilirsiniz. Eşyalar biraz pahalı olabiliyor. Güzel eşyalar elde etmek için Transformice oyununda biraz zaman geçirmeniz ve haritaları bitirmelisiniz. Ayrıca oyun içerisinde sohbet alanı bulunur. Bu sohbet alanı sayesinde arkadaş edinebilir veya arkadaşlarınız ile güzel sohbetler edebilirsiniz.

Transformice oyunu tüm işletim sistemleri üzerinde çalışabiliyor ve Tarayıcı tabanlı oyun olduğu için en kötü bilgisayarlarda bile Transformice oynanılabiliyor. Transformice oynamak için; lightmice.net web adresine giriş yapmanız gerekiyor. Tarayıcınız üzerinden rahatlıkla oyuna kayıt olabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Transformice nasıl oynanır ?

Transformice oynamak çok basittir. Farenizi hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Bu sayede haritalarda bulunan duvarları veya engelleri geçebilirsiniz. Ayrıca haritayı birinci olarak bitirmek size 1 first kazandırır. Normal oyun haritalarının süresi 2 dakikadır. Racing yani Türkçe karşılığı Yarış anlamına gelen haritalar ise 1 dakikadır. Yarış haritaları eğlencelidir. Transformice nin çoğu profesyonel oyuncusu bu odalarda yarış yapar.

Transformice First Nedir ?

Transformice de peynir ve birinci toplanan peynir özellikleri bulunur. Peynir, haritayı 2 veya daha düşük sıralarda bitirirseniz gelir. Birinci olarak toplanan peynir yani First, haritayı herkesten önce bitiren kısacası haritayı birinci olarak tamamlayan oyuncuya verilir. Toplamış olduğunuz peynir ve first sayısı profilinizde gösterilir. Profilinizi görmeniz oyunun sağ alt tarafında bulunan Farenizin resminin üzerine bir kez tıklamanız yeterli olacaktır.

Transformice Pvp

Orijinal Transformice oyunu yanı sıra bu oyunun başka kişiler tarafından açılmış sunucuları da mevcuttur. Transformice’nin en iyi sunucusu LightMice’dir. LightMice sayesinde keyifli oyun geçirebilir ve oyun içerisinde ki arkadaşlık sistemi sayesinde arkadaşlarınıza ulaşabilir veya yeni arkadaş edinebilirsiniz. LightMice seviyeli bir oyun derecesine sahiptir. Diğer Transformice pvplere göre daha kaliteli oyuna sahiptir. LightMice Transformice Pvp serveridir. Oyun içerisinde özellikler elde edip arkadaşlarınızla daha iyi vakit geçirmek sizin elinizde. Hemen LightMice oynamalısın.

Transformice ile Benzer Yazılar:

25 Mayıs 2017 Saat : 9:40
  Genel

Transformice Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari