Türk yıldızı


iki sezon öncelikle Beşiktaş\`a kiralık olarak gelen ve sezon başında da bonservisiyle birlikte transfer edilen Gökhan Töre\`nin yükselen form grafiği Avrupa\`nın ünlü takımlarının dikkatini çekmiş durumda.

Bugün\`de yer piyasa habere göre, gurbetçi futbolcunun 2019 yılına kadar kontratı bulunuyor. lakin bu gidişle Töre\`nin zamanından evvela takımdan ayrılacağı görüşü ağır basıyor. yönetim sezon başında Gökhan\`ın bonservisini almakla ne kadar doğru bir meslek yapıldığı görüşünde.

\”öneri EDiLEN PARALARLA ASLA ALAMAZDıK\”

Zira idareciler kendi aralarında yaptıkları konuşmalarda \”iyi ki Gökhan\`ın bonservisini almışız, olmadan şimdi öneri edilen paralarla onu asla transfer edemezdik\” diyerek sezon başında ne kadar doğru bir meslek yaptıklarının altını çiziyor. Bu arada Juventus ve Roma\`nın Gökhan Töre\`yi yakın takibe almaları için istanbul\`a scoutlarını göndereceği anlatım edildi.

BıLıC APAR TOPAR iSTANBUL\`A GELDi

2 gündür Hırvatistan\`da bulunan ve bugün dönmeyi planlayan teknik direktörü Bilic, yöneticilerin tepki göstermesi üzerine apar topar istanbul\`a geldi. Bilic, Hırvatistan ile Norveç içinde dün oynanacak EURO 2016 eleme maçını görmeyi planlıyordu. lakin, yükselen tepki sesleri üzerine planını erteledi.

kelime sayısı: 153

Türk yıldızı ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2015 Saat : 5:56
  Genel

Türk yıldızı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari