Ukrayna turu , Ukrayna tatil , Ukrayna turistik yerler , Ukrayna gece hayatı


  • Anasayfa
  • Ukrayna turu , Ukrayna tatil , Ukrayna turistik yerler , Ukrayna gece hayatı

Ukrayna Turu

Hem ucuz hem de güzel bir tatil arıyorsanız o halde sizler için Ukrayna tatil çok ideal olacaktır. Bu kapsamda firmamız gezilecek her yeri ziyaret etmekte ve böylelikle sizler de oldukça güzel bir tatil yaşamış olacaksınız.

Ukrayna’ya gidişler vizeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak tüm işlemler firmamız tarafından kolaylaştırılarak sizlere sağlanmaktadır. Gezimiz İstanbul’dan Lviv kentine direkt uçuşla başlayacaktır. Daha sonra ise şehir meydanı, Golden Rose Sinagogu, alışveriş merkezleri, caddeleri ve meydanları gezilmektedir. İkinci gün ise sizlere serbest bir gün olarak tayin edilmektedir. Bu sayede hem grupla hem de bireysel olarak gezi yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Eğlence Mekanları

Ukrayna denilince akla ilk olarak eğlence mekanları gelmektedir. Zira Ukrayna gece hayatı son derece hareketlidir. Firmamız ile gelmeniz halinde ise bu gece hayatına katılabilmeniz de mümkündür.

Ukrayna Gezisi Maliyetleri

Ukrayna gezisi maliyetleri turun mahiyetine göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda iki türlü paket düzenlenmektedir. Bu paketlerin içerikleri birbirinden farklı olmaktadır. Gezilerimiz en az 40 kişi olması halinde düzenlenmektedir. Dilerseniz kendi arkadaşlarınızdan 40 kişilik bir grup oluşturabilir ve böylelikle hep tanıdıklarınızla bir gezi yapmış olursunuz. Sizler de Ukrayna turistik yerler gezisine katılmak istiyorsanız o halde direkt bizlerle iletişime geçmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz. Uygun bir tur olması halinde en kısa sürede gezimiz yapılacak ve sizlere de bildirilece

www.alserotur.com/yurt-disi-turlar/ukrayna-turlari.html

Ukrayna turu , Ukrayna tatil , Ukrayna turistik yerler , Ukrayna gece hayatı ile Benzer Yazılar:

8 Eylül 2017 Saat : 4:25
  Genel

Ukrayna turu , Ukrayna tatil , Ukrayna turistik yerler , Ukrayna gece hayatı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari