Unutursam Fısılda


Unutursam Fısılda

Son dönemin en başarılı kadın oyuncularından Farah Zeynep Abdullah’ın kadın başrol oyuncusu olarak izleyeceğimiz Unutursam Fısılda filminde birbirinden yakışıklı dönemin en iyi jönleri olarak tanınan Mehmet Günsür ve Kerem Bürsin yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak otururken, filmin yılların vazgeçilmez oyuncusu Rümeysa’nın yıllar öncesinde ünlü bir ses sanatçısı olduğu ve ayperi ismiyle anıldığı dönemleri anlatan bir film olarak seyirciyle buluşuyor.

Ayperi’nin Tarık ile olan hayallerini gerçekleştirmek için kasabasından ayrılıp İstanbul’a göç etmesi ve pop müziğe damga vuran bir isim haline gelmesi sonrasında kasabasına geri dönüşünü ve geçmişi ile yüzleşmesi anlatılıyor. Hayallerinin zirvesine ulaşabilmesi için Tarık söz yazarlığı yaparken, Erhan da müziği ile ayperiye destek veriyor. Bu denli dayanışmanın ardından ortaya kitleleri peşinden koşturan ünlü bir pot sanatçısı çıkıyor.Tarık rolünü Mehmet Günsür üstlenirken aşk ve hüzün bir arada yaşanan filmde Erhan rolünü ise Kerem Bürsin üstlenmiş. Bu yakışıklı ve güzel oyuncuların fanları tarafından uzun süre beklenen film kaliteli ve eğlenceli olması ile büyük ilgi uyandırıyor.

Müziğin hiç eksik olmadığı Unutursam Fısılda filmini hd izle ve 720 p izle seçenekleri ile sorunsuz izleyebilirsiniz. 2014 filmi olarak hd izle, 720 p izle kalitesi ile isterseniz tek parça, isterseniz bölüm bölüm izleyebileceğiniz bu kaliteli filmi Rümeysa ve diğer karakterlerin muhteşem oyunculuklarını görmek için mutlaka izleyin. Unutursam Fısılda 2014 Filmi İzle için tıklayınız ; Unutursam Fısılda İzle

Unutursam Fısılda ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2014 Saat : 11:22
  Genel

Unutursam Fısılda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari