VEIIK Airo 500mAh Pod Mod Elektronik Sigara


VEIIK Airo 500mAh Pod Mod Elektronik Sigara

Veiik Airo 500mAh özellikli elektronik sigara, yenilenmiş versiyonuyla elektronik sigara kullananların en çok kullanacakları ve vazgeçilmezleri olacak bir üründür.

Veiik Airo Pod Mod elektronik sigara ürünü, muhteşem bir deri tasarımına ve renk çeşitlerine sahiptir. Sahip olduğu bu renk çeşitleriyle göz kamaştırıcı niteliktedir. Veiik Airo hali hazırda mükemmel bir MTL içim deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Veiik Airo Pod içerisinde 2ml’lik likit haznesi vardır ve tekrar sarım yapabilme imkanı sunmaktadır.

Veiik Airo Pod elektronik sigaranın 2ml’lik tekrar sarım yapabilme imkanı sunan kartuşu sayesinde, Türkiye sınırları içerisinde en çok tercih edilen elektronik sigara modelleri içerisindedir. Veiik Airo Pod’un en dikkat çekici özelliklerinden biri, kalitesi ve görünümüdür. Cihaz oldukça sessiz çalışmaktadır ve kullanıcıya aroma lezzetini sunabilmek için aşırı ısınma ihtiyacı duymamaktadır.

Airo Pod’un alt kısmında yer alan LED ışığı sayesinde cihaz pilinin durumunu takip edebilirsiniz. Cihazın yan tarafına entegre edilmiş şekilde bulunan MicroUSB portu sayesinde kolay bir şekilde şarj edilebilme imkanı bulunmaktadır.

VEIIK Airo Pod Mod Ürününün Özellikleri

Veiik airo elektronik sigara ürününün öne çıkan ve kullanan kişileri kendisine çeken özellikleri şu şekildedir:

 • 25,5mm genişlik, 12,5mm kalınlık ve 100,5mm uzunluk ölçülerine sahiptir.
 • Ürünün doldurulabilir likit kartuşunun kapasitesi, 2ml’dir.
 • Cihazın üretiminde kullanılan malzeme ise; Zamak ve PU yani çinko alaşımdır.
 • Cihazın şarj edilebilir bataryasının kapasitesi, 500mAh’dir.
 • Cihaz direnç değeri, 1,2ohm’dur.
 • Şarj edilebilmesi için gerekli olan giriş-çıkış gücü ise, 1A’dir.

Veiik Airo Pod Mod elektronik sigara ürününün öne çıkan özellikleri ise;

 • Çinko alaşımla yapıştırılmış panel sayesinde zarif bir görünüme sahiptir.
 • Kartuşa doldurulan likit aromada yer alan nikotinin optimal şekilde tat verebilmesi için, alt hava tahrikli sistem bulunmaktadır.
 • Standart kullanıcılar için mükemmel bir deneyim sağlanması için, MTL Vaping yer almaktadır.
 • Geliştirilmiş hava akım sistemi sayesinde kullanımı basittir ve hava anahtar sistemi de cihazda bulunmaktadır.
 • Cihazda yer alan LED göstergesi, cihaz bataryasının durumunun görüntülenebilmesi için uygundur.
 • Cihaz bataryasının 500mAh olması uzun süreli kullanım sağlar ve MicroUSB giriş sayesinde, USB ile şarj olmayı desteklemektedir.

VEIIK Airo Pod Mod’un Avantaj ve Dezavantajları

Veiik Airo Pod Mod elektronik sigara ürününü alan kişiler, fiyat-performans açısından uygun bir kullanım yaşayacaklardır. Fiyat-performans açısından piyasa içerisinde alınabilecek ve en kullanışlı pod sistemine sahip cihazdır. Cihaz dayanıklılığı son derece üst seviyededir ve cihaz içerisinde yer alan ve sıcaklık kontrolünü sağlayan mikroçip bulunmaktadır.

Cihaz üzerinden içim gerçekleştirilebilmesi için herhangi bir tuşa basmaya gerek yoktur. Herhangi bir tuşa basmadan içime izin vermesi, rahat bir kullanımı kullanıcılarına sunmaktadır. VEIIK Airo 500mAh Pod Mod Elektronik Sigara, günlük sigara ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için gerekli olan her şeyi içeriğinde bulundurmaktadır.

VEIIK Airo 500mAh Pod Mod Elektronik Sigara ile Benzer Yazılar:

9 Şubat 2021 Saat : 1:25
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari