Wslik Pvp serverler , Pvp Serverler , Pvp Server


  • Anasayfa
  • Wslik Pvp serverler , Pvp Serverler , Pvp Server

En Yeni Mmo Pvp serverler Sizlere Hitap Edebilir

Pvp Server oyunları gün geçtikçe daha çok kitleyi içine alıyor. Online oyun severler hızlandırılmış olan pvp server oyunlarında oldukça mutlu. Oyun Hakkında bilgisi olan herkes bu sunucu pvplerini oynamakta hiçde zorlanmayacaktır.

Bir zamanlar sıkıntılı günler geçiren bu türler artık tüm dünyada hatrı sayılır bir şekilde sayısını arttırmaktadır. Sizden istenilen sadece eğlenmek. Pvp Serverler oyunlarının online oyunlar ile birlikte büyüdüğünü görmekteyiz. Özellikle bu günlerde yaz tatili olduğunu düşünürsek pvp server oyuncuları oldukça arttığı görülmektedir. Aslında private server oyuncuları diğer oyunlardan duymuş olduğu zaman bıkkınlığının bir ürünü. Kimse istemez yıllarca bir oyun için günlerini feda etmeyi. İsteyenlerde havası olduğunu sanmasın

Ben şu oyunu yıllarca oynadım diye havalanmayın hiçde havalı bir şey değil. Aksine sizi daha çok küçük gösterir.Özellikle genç kardeşlerim ne olursa olsun , günlerce oyun oynamak hiç bir şekilde size fayda kazandırmıycaktır. Aksine giden yıllarınıza ilerde çok üzüleceksiniz. Size tavsiye olarak şunları nacizane aktarmak isteriz. Günlük 1 yada 2 saatten fazla bilgisayar karşısında durmayınız. Sanal ortama dalıp gerçek hayattan kopmayınız. Gelecek şimdiki yapacağınız adımlarla şekillenecek. Bu yüzden pvp serverlar oyunlarına bakın. 1 saat oynayın bırakın. Kapanırsa da kapansın. Bir başka server üzerinden oynar yine 1 günde istediğinizi alırsınız. Diyeceğim o ki online oyunlar yerine pvp servers oyunları zamanı! İyi de nedir bu pvp serverler diyorsunuz sanırım.. Şöyle anlatayım. Örneğin metin2 online oyunundan bahsedelim. Oyun bir karakter üzerine kurulu roleplay bir oyun. Karakterinizi geliştirmek için yıllarınız gidebilir. Hatta çok miktarda paranızda gidebilir. İşte bunu önleyebilirsiniz. Girin fastfoot gibi oynayın çıkın işin özeti pvp oyunları bu şekildedir. Oyun kapandımı sıkıntı duymayın gidin bir metin2 pvp serverler e pvpservers.org a bakın size en uygun olan pvp serveri seçin ve keyfinize bakın. Eski oyunu unutun yeni arkadaşlar edinmeye bakın.

Pvp Serverler da en çok bilinen yanlışlardan biri de ben oyunu anladım hemen oyunu kurayım yok para kazanayım, yok havam yerinde olsun admin olayım demeyin. Bırakın profesyonel kişiler yapsın. Yok siz proyum diyorsanız da hiç durmayın. Oyun devamlı gelişmeye musait ve kod açıkları kapanması gereken bir server oyunudur. Bu yüzden fikrim oyunda oyuncu olun.

Bu yazımızdan sakın oynamayın şöyle yapın şunu yapmayın demiyoruz. Sadece kendinize zaman ayırın ve yaptığınız herşeyin tadını çıkarın. Sosyal bir insan olarak herşeyi hak eden bir milletiz. Bir şeyi zamanında belli zaman kadar yaparsanız daha uygun olacağı kanısındayım.

Online oyun piyasası ne kadar genişlerse o kadar pvp oyuncu kitleside genişliyor. Oyunların en iyi özelliği yıllarınızın heba olmasına gerek olmaması. Siz 4 yıl bir oyunu durmadan oynamak yerine 4 yıllık bir uğraşa 1 haftada sahip olup işin zevkini çıkarmak istemezmisiniz.

Teknoloji geliştikçe bilgisayarlar gelişiyor. Bilgisayarlar geliştikçe ise oyunlarda grafik ve hız yönünden atağa kalkıyor. Minumum oyun değerlerinde bile güzel efektler görmek mümkün. Hem kalite hemde multi oynanabilen oyunlar oldukça insanları büyülemektedir. Bu sayede oyuncularda sosyalleşip oyunlar içinde kendi dünyalarını kurmaktadırlar.

Arkadaşlar Pvp Oyunları özel serverler de en heyacanlı oyun bölümleri ile sizi beklemektedir. Oyunlarda en güzel özelliklerden biri ise hızlı gelişim ve kolay kazanımlardır.

Wslik Pvp serverler oyunlarını nasıl buluruz derseniz bu konuya geçmeden daha ayrıntı vermek isterim. Pvp oyunları demek normalde atıyorum metin2 online oynuyorsunuz. Fakat yıllardır belli bir seviye gelmek için uğraş veriyorsunuz. Oysaki pvp server oyunlarında iş böyle değil daha hızlı kasılma yani level alma ve daha kolay itemlere sahip olma var.

Bir oyunda markette satılan bir itemi para verip alacağınıza pvp server oyunları ile ücretsiz olarak elde edebilir ve deneyebilirsiniz. Bu size normal oyunda da ön fikir olması içinde yararlı olabilir. Diyeceğimin kısacası ön prova şeklinde oyunda bölümleri ve itemleri test edip deneyebilirsiniz.

Oyunların kötü yanları ise çok uzun zaman ayakta kalamamalırıdır. Buda oyun server sahiplerinin yetersiz bütçeye sahip olmalıdır. Fakat bazı oyunlar 3 4 yıldır ayakta ve halen ilk günki gibi oyuncuları ağırlamaktadırlar. Emek Pvp serverlar oyuncuları artık özel sunucularda arkadaşlarını buluyor ve ciddi bir kitle ile oyunlar oynanıyor.

Oyun diline gelirsek Şunu söyleyim hepsi türkçe ve gördüğüm kadarı ile de hep güncellenme olmakta. Alternatif oyun düşünenler için bence güzel bir oyun kategorisi diye düşünüyorum. Bir oyun denemek isterseniz. pvpservers.org dan oyunların listesine bakabilirsiniz.

http://www.pvp-serverlar.biz

Wslik Pvp serverler , Pvp Serverler , Pvp Server ile Benzer Yazılar:

3 Ağustos 2015 Saat : 10:12
  Genel

Wslik Pvp serverler , Pvp Serverler , Pvp Server Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari