Yıldızlararası


Yıldızlararası

Bilim kurgu filmlerinden hoşlanıyorsanız 2014 filmi Yıldızlararası hoşunuza gidecek. Görsel efektleri oldukça güçlü olan filmin hem senaristliğini, hem de yönetmenliğini Christopher Nolan ve Jonathan Nolan birlikte üstenmiş. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Matthew Mc Conaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Dill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine bulunuyor. Bilim kurgu filmlerinde genel olarak görmediğimiz dram bu filmde bolca işlenmiş. Filmin konusu ise, Cooper karakteri çiftçilik yapan ve büyük bir mısır tarlasını ekerek geçinen iki çocuklu bir adamdır. Çocuklarına huzurlu bir hayat verebilmek için çabalayan Cooper’ın babası Donald çocukların büyümesinde büyük destekçidir.

10 yaşındaki kızının aynı babası gibi üstün zekaya sahip olması ve geçmişte kalan bilim ile dolu yıllarının aklında tekrar canlanmasına neden olur. Bu kadar yüksek beceriye ve bilgiye sahip olan birine elbette ki inanılmaz bir teklif gelir. Ancak bu teklif hem kendi ailesi hem de diğer insanlar için tehlike yaratacak bir tekliftir. Bu konuda kararsızlık içinde kalan Cooper ne yapması gerektiğine karar verememektedir.

Fizikçi Kip S. Thorne’nun evrendeki solucan delikleri teorisinden esinlenilerek yazıldığı ise filmin can alıcı noktası. Bu muhteşem filmi hd izle ve 720 p izle seçenekleri ile kusursuz olarak izleme şansına erişebilirsiniz. Yıldızlararası Filmi Hd izle ve 720 p izle imkanına erişmek ve hemen filmi izlemeye başlamak için acele edin. Kaçırılmayacak 2014 filmi sizinle buluşmak için bekliyor.
Yıldızlararası – Interstellar 2014 Filmini Full HD İzlemek için Tıklayınız ; Yıldızlararası 2014 İzle

Yıldızlararası ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2014 Saat : 11:23
  Genel

Yıldızlararası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari