zirai sulama, tarımsal sulama, otomatik sulamaZirai sulama (Tarımsal Sulama) ve peyzaj sulama (otomatik sulama) konularında sizleri bilgilendirmek için hazırlamış olduğumuz sitemiz www.ziraisulama.com yayın hayatına ürün tanıtım videoları ile devam ediyor. Özellikle Rain bird (rainbird nasıl ayarlanır) markalı ürünlerin elektrikli kontrol üniteleri ve pilli kontrol üniteleri tanıtım videoları oldukça büyük ilgi gördü. İlerleyen süreçte Hunter markalı (Hunter nasıl ayarlanır) videolarını da çekmeye başlayacağız. Ayrıca damla sulama, yağmurlama sulama, pivot sulama gibi konularda da çeşitli makalelere yer verdik.

Damla sulama konusunda filtre seçimi ve damla sulama borusu seçimi ise hem çiftçilerimize hem de peyzaj sulama uygulamacılarımıza oldukça faydalı oldu.
Kaplin (polietilen ekleme parçaları) ve damla sulama ek parçaları üreticileriyle yakından ilgileniyoruz. Yakında fabrika tanıtımlarına başlayacağız.
Sizler için birde Sulama Firmaları rehberi oluşturuyoruz. Sulama firmaları rehberine http://sulamafirmalari.ziraisulama.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Bu adreste sulama ürünleri üreticileri, satıcıları ve uygulamacılarını bulabilirsiniz.

ziraisulama.com

zirai sulama, tarımsal sulama, otomatik sulama ile Benzer Yazılar:

21 Mayıs 2018 Saat : 2:11
  Genel

zirai sulama, tarımsal sulama, otomatik sulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari